Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Imádok motorozni, szoktam...

Imádok motorozni, szoktam magam tréningelni videókból. Tanulságokat levonni stb. viszont ilyenkor félelmetes a motorozás. Másnak is?

Figyelt kérdés

mármint amikor visszanézem, hogy milyen balesetek történnek, és hogy akár velem is előfordulhat.

persze a motoron nincs ilyen félelmem. de azért résen vagyok.



2019. febr. 26. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Motorozol vagy a babettával pöfögsz falunapon?

Mert a kérdésed színvonala alulmúl egy 11 éves kisfiút.

2019. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a baj a kérdéssel. :( de értelmezd még egy kicsit. :) és nem falunapon motorozok. Mellesleg én nem nézem le a babettát.
2019. febr. 26. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet nálam is. Bár én még csak Simsonnal motorozok, de én is tartok tőle, hogy sokkal súlyosabb következményei lehetnek egy balesetnek, mint autóval. Pedig megvan B,C,D,E kategóriám, de az A-ra még nem vettem rá magam, pedig amúgy szeretnék motorozni, meg párszor volt alkalmam kipróbálni komolyabb vasakat és nagyon tetszett, csak tartok én is a balesettől.
2019. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

ugyan az kb mint a kocsi,ott is tudod hogy bajod eshet de vezetés közben nem erre gondolsz.

motoron nyilván sérülékenyebb az ember de közben nem ezen jár az eszed úgy sem hanem csak élvezed.

2019. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak szerencse kérdése,mikor kanyarodik eléd valami ßaromarc,mintha ott sem lennél.


Azonban a motoros balesetek nagyrésze a jelentős sebességtúllépés eredménye,de gondolom ezzel tisztában vagy.

2019. febr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Persze a sebesség túllépés egy tény. De akkor is veszélyes, amit tudok is.

Ezért nézek tanulságos videókat! Meg el akarok menni egy tréningre is.

2019. febr. 27. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!