Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes gumit cserélni a...

Érdemes gumit cserélni a motorkerékpáron, ha el szeretném adni?

Figyelt kérdés
Adott egy tizenéves Kawasaki ER-5-ös, amit szeretnék eladni. Én vagyok a második gazdája. Minden gyári dokumentációja, dolga, szerelési számlája megvan és természetesen minden működik rajta, ahogy kell. A gumikat kellene cserélni, mert ezt a szezont már nem viszik végig. Úgy vagyok vele, hogy annyit úgyis lealkudnak belőle, meg aztán a vevő tudja melyik márka gumiját látja szívesen a motorkerékpáron. Ha leírom a hirdetésnél is, hogy cserélni kell a gumit, úgy kevésbé lesz vonzó? Vagy esetleg elviszik pár héten belül így is? Kinek milyen tapasztalata van?

2019. febr. 27. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy általában kevésbé vonzó, ha ilyen költségekkel kell számolni, de például én szívesen vennék így motort, mert sokkal jobb ha magának választja az ember. De így is elviszik pár hét alatt. Egyébként, ha valóban ilyen a motor, akkor lehet, hogy engem érdekelne, privátban esetleg küldhetnél hozzá linket, ha már hirdeted valahol.
2019. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban szeretnek költségmentes motort venni. Én kicserélném a helyedben, és úgy árazd be.
2019. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg rizikós, mert ha valaki nagyon ragaszkodik bizonyos márkához, akkor nem biztos, hogy örülni fog neki. De összességében valószínűleg kevesebb az ilyen ember, és többen vannak azok, akik örülni fognak, ha új gumival adod át. Utcai használatra úgyis megfelel szinte mindegyik.
2019. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyelőre nem hirdetem még, mert lehet keresztlányom használja majd tovább. A színén vacillál (olajzöld színű a motorkerékpár)...
2019. febr. 28. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Óóóó, jó az olajzöld. Ha már megy nem fogja érdekelni a színe :)
2019. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!