Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoromra felraktam egy...

Krómgyűrű kérdése:

Motoromra felraktam egy telefontartót, pontosabban ugye a kormányra. Mit tegyek, hogy ne rezonáljon? Esetleg más helyre rakjam?

Figyelt kérdés
Mérem a sebességet és a megtett km-t mobillal, de 50-55 km/h sebesség felett berezonál az egész tartó.

2019. febr. 27. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tedd a tankra és gumipókkal húzasd le.
2019. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet a tank,de ha azon ülsz ez a megoldás nem kivitelezhető.Nem írtad a sárkányod típusát.Próbáld meg azt,hogy rezonancia elnyelőt raksz a telefontartó alá.Például szivacsot vagy gumit.
2019. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de valami komolyabbra gondoltam. 😶 Habár legelőször nekem is az jutott eszembe, hogy mi lenne ha a tankon lenne, de olyan a tartó ami egy bilincs, tehát csak a kormányra mehet fel. Vagy rakjak a kormány és a bilinca közé valami rezgéselnyelő anyagot a gumi mellé?
2019. febr. 27. 19:29
 4/11 A kérdező kommentje:

#2.nak pont nem láttam a válaszát, az előző hozzászólás az elsőnek ment. Hát a típusa az Simson😅. Van a bilincs alatt gumi, de szerintem kevés vagy fogalmam sincs, de nagyon zavaró ha 50-55-tel megyek és rezeg az egész tartó telefonnal együtt...😕

Ezért írtam ki a kérdést, hogy esetleg az elhelyezésen variálhatnék ugyanezzel a tartóval vagy pedig raknék még alá valamit...

2019. febr. 27. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Próbáld mosogató szivaccsal.Egy próbát megér.Anyutól ellopod a szivacsát a konyhából,ha nem jó vissza lopod. :-D

2-es voltam

2019. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kormánysúly
2019. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dirtboy ***** válasza:
van olyan tartó is ami mágnesesen tankra rakható,persze itt van hogy nem tudjuk milyen motorod van,egyáltalán fémből van e a tankrész.
2019. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész válaszokat!

Annyi a probléma, hogy én MÉG nem szeretném lecserélni a tartót, most vettem vagy 2 hete, és inkább próbálkoznék a helyzettel, mintsem hogy lecseréljem.

Utolsónak: Simsonom van, ahogy feljebb is írtam:)

2019. febr. 28. 18:26
 9/11 dirtboy ***** válasza:
jaaa,valóban,észre sem vettem
2019. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a kormányon berezonál akkor a tankon is.Még mindig a szivacsot támogatom.Teljesen nem lehet korrigálni a gondot,csak finomítani rajta.
2019. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!