Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Toyota 2....

Mi a véleményetek a Toyota 2. 0 D4D pontosabban az 1CD-FTV motorról?

Figyelt kérdés

Sziasztok kedves Toyota kedvelő társaim ! Veleményeitekre/ tapasztalataitokra vagyok kiváncsi a TOYOTA 2.0 D4D dízel motrával kapcsolatban pontosabban az 1CD-FTV motorkodu Common Rail ! Mi a véleményetek ? Kényes motor ? Szerviz igényes ? Valaszaitokat előre köszönöm !

23/F



#dízel #Toyota #2.0 literes
2018. aug. 25. 03:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért szereti valaki azzal szopatni magát, hogy dízelt vesz.
2018. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dízelből is van nagyon jó és nagyon szar is ugyanugy van benzinesből is :D Van aki a benzinessel szopatta meg magát... Nekem is van benzines autóm is és véleményt kertem csak erről a motor típusról van egy Toyota RAV4-em amibe ez a motorkodu motor van (2005 évjárat ) állandó 4x4 ! Csak véleményt kertem kedves első :)
2018. aug. 25. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvető érv, hogy japán autóból csak benzinest szabad venni. Így motorkód alapján nem tudom, hogy ez már a DPF verziós vagy még nem, ha nem akkor talán meg lehet venni, de a kettőstömegűre érdemes figyelni vételkor.
2018. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs benne DPF csak 2007-tol raktak bele az MK III-ba
2018. aug. 25. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!