Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen BMW-s klub/társaság...

Milyen BMW-s klub/társaság van Veszprém megyében?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam pár új BMW-t (sportosabb modellek, max 1-2 évesek) Csopakon, kb. 170-el repesztettek át a városon. De még tavaly is találkoztam velük (szerintem ugyan azok az autók voltak) Veszprémben, hasonló körülmények között. Van valami ilyen csoport, akik összejárnak így száguldozni? Vagy hogy működik ez?

2019. febr. 27. 19:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna hogy ennyi idő után még ki kell emelnem a kérdést. A kérdés továbbra is adott. Új észlelés: Bánd és Márkó között a 8-as úton. Megint 3-an voltak, az egyik autó ugyan az volt, egy piros ilyen típusú BMW: [link] Én mentem óra szerint 110-el, mikor is olyan sebességgel haladt el mellettem hogy egy karaktert se tudtam leolvasni a rendszámról. Mikor utolértem egy megállónál akkor tudtam megnézni hogy milyen típusú autóról van szó.
2020. júl. 12. 22:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyire nincs életed?
2020. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Mi voltunk arra bátyamnak szabadulóbulija volt és kapott egy bmwt 230 ig tudta ott tolni nwki
2020. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!