Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw golf 5 1.6 fsi 116 lovas...

Robirobi26 kérdése:

Vw golf 5 1.6 fsi 116 lovas tapasztalatok vélemények 98 benzint lehet csak bele tölteni vagy elmegy 95 el is? 🙂

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tölthetsz bele 95-t

Sőt, prémiumot is. Nem lesz változás.

Maximum annyi, ami tényleg, hogy tisztítja a motort.


Erősebb maximum placebo miatt lesz,ha érted hogy értem.

2019. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Maximum annyi, ami tényleg, hogy tisztítja a motort." Ez csak abban az esetben lenne igaz, ha nem csak az égéstérbe kerülne az üzemanyag hanem a szívócsőbe.
2019. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 155newton nyomatékkal jól autozhato most egy 4 golfom van 1.4 16v
2019. febr. 27. 21:23
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
Nem tisztít ez semmit,jobban sem megy tőle,kevesebbet sem fog fogyasztani......szoval felesleges
2019. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Idehaza nincs nincs is már 98-as.

Egyébként van aki megérzi van aki nem. És el is hiszem nekik. Én is megéreztem, amikor egyszer a Lukoilnál tankoltam, pedig előtte mindig OMV-t/MOL-t használtam.

2019. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a gépkönyv 98-ast ír szóval azt rakj bele, vagy 100-ast.
2019. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok FSI/TSI-vel az a helyzet, hogy tökéletesen működnek 95-ös benzinnel is, viszont azzal nem biztos, hogy tudják a gyárilag megadott lóerőt. Ahhoz, hogy a max-ot letudja adni a motor, 98/100 ajánlott. De nem mindegyik FSI-nél törvényszerű ez sem, az 1.6-nál most nem tudom mi a helyzet. Egy haveromnak van egyébként újkora óta egy 1.6 FSI Jettája, 200 ezer km-el, soha semmi baja nem volt, nagyon meg van elégedve vele, és tudom biztosan, hogy mindig 95-öst tankol bele (OMV). Annyi, hogy az olajat csipegeti újkora óta.
2019. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!