Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda SuperB vs Mazda6?

Skoda SuperB vs Mazda6?

Figyelt kérdés
Melyiket választanátok a kettő közül? Miért?

2019. febr. 27. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Évjárat?
2019. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Skoda, mert tetszik és szívesen csapatnám pd tdi motorral.
2019. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy 2019 évjárat
2019. febr. 27. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Nehéz döntés: a Mazda pirosban a legjobb, a SuperB több más színben. A SuperB-et ismerem, nagyon jó, de formailag a Mazda nyerőbb.

Mivel számomra ismeretlen, így maradok a Mazdánál.

2019. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én félnék a Mazda hírhedt rozsdásodási hajlamától. Nagy kár érte.

Így Mazdát csak akkor vennék, hogyha nem okozna kellemetlenséget a rozsdahajlama, mert pl. csak száraz kondíciók közt használnám vagy úgyis eladnám mielőtt gondot

jelentene.

2019. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Mazda. Mivel mindkettő a prémium kategória, felszereltségben sem lehet hiány, így a kinézet alapján döntenék. A Skoda nagyon tucatautó, még a Superb is, a Mazda6 viszont valami gyönyörűség lett szerintem.
2019. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Viszont azt ne felejtsük el hogy bár pozícióban nem de méretben a SuperB egyel nagyobb mint a Mazda6. Saját tapsztalat alapján a Mazda6 kombi az megközelítőleg a Golf kombi és Octavia kombival van egy méretosztályban.
2019. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mazda. A japán minőség és megbízhatóság utolérhetetlen, sokkal jobban tartja az árát, és jobban is néz ki, vagányabb. Superb-vel járjanak a politikusok. Kell rá tenni egy alvázvédelmet, és akkor a rozsda miatt sem aggódsz.
2019. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Egyértelműen Mazda, természetesen benzines.

Skodában vw motor van, ipari hulladék.

VW egyik, ha nem a legnagyobb beszállítójánál vagyok mérnök, tudom mik az elvárásaik. Tartósság, megbízhatódág már távol áll a német ipartól. ( Egyedül a Porsche kivétel ez alól).

Mazdával saját tapasztalat: több mint 4 éves Mazda 6-om van, eddig hiba nem volt vele, plusz alvázdelem is került rá. (Jobb félni mint megijedni, +60k volt, de így is bőven hasonló felszereltségű vw, vagy opel ára alatt van)

Ismerősömnek 200 ezer km fölött futott Mazdája van, 2013 vagy 2014-es évjárat, neki sincs semmi problémája, és az dízel.

Mazdákat élvezet vezetni.

Ha most kéne autót vennem akkor is egy új 6-ost vennék, 2.5 szívó benzinest. Se turbó, se zms, súlyos százezreket lehet spórolni, és a kocsi se veszít annyit értékéből, ha el akarod adni később.

Sajnos szinte mindenhol divat lett a downsize-ing, nincs értelme. Kis köbcenti turbóval, zms-sel, persze...

Biztos tartós.

Én a helyedben megvárnám a Skyactiv-X motor megjelenését a Mazda 3-ban és a tapasztalatokat, vagy most egy 2.5 littyós szívó benzines 6-ost.

Kérdésed van a Mazdával kapcsolatban nyugodtan keress.

2019. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Apumnak van 2,5 mazda6-ja, mikor meghallottam hogy közel 200ló akkor elgondolkodtam, hogy legalább 40-et letagadhatna vagy csak az automata eszi meg, de az 1300kg kontra közel 200 lónak valahogy nem így kéne mennie. Igaz összehasonlítási alapom csak egy 1,5tonnás 192lovas autóval van, az egy kicsit máshogy vette a fordulatot, igaz van köztük 3emissziós norma.
2019. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!