Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan ragasszam fel a rendszá...

Hogyan ragasszam fel a rendszámot dupla oldalú ragasztóval?

Figyelt kérdés

Bison Car Tape-val szeretném, egy ismerősöm ezt ajánlottq, azt mondta hogy elég erős.

A hátsó rendszámtáblánál találhatú egy réteg gumi szerűség, gondolom hogy ne rezonáljon be. Ha azt letisztítom, és arra ragasztom rá a rendszámoz, mennyire lesz tartós?

Ha le szeretném majd venni a rendszámot, le fog jönni, vagy azt már csak anyagi károkkal tudom majd lekaparni?

Ötleteket, és tapasztalatokat várok.

Köszi ;)



2019. febr. 28. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ezért kell mágneses, vagy "láthatlan" keret a felrakáshoz
2019. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fugaszilt nyomtam alá öt ponton, ez megfogta rendesen.
2019. febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi vagyok. Nálam csak az a helyzet, hogy nagyon íves elöl a lökhárító. Csavarral oda van fogadta, de hülyén néz ki, hogy a két széle eláll. Azon kívül tudok olyan márkatársról, akinél az első radarokat is bezavarja a tábla elálló széle. Szerencsére én még ezt nem tapasztaltam.

Szóval a rendszámtábla tartó két szélt próbáltam két oldalú ragasztóval a lökhárítóhoz ragasztani, hogy ne álljon el. Előtte természetesen por és zsírtalanítottam minden ragasztandó felületet. Nagyon sok ragasztót kipróbáltam. Márkásakat is. Extra erőset is. Kimondottan kültérre valót, ami időjárásálló. De eddig mindegyik elengedett hosszabb-rövidebb idő után.

2019. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veterán vas ***** válasza:

#1!

Még sosem analizáltam a rendszámtábla anyagát, de nekem úgy tűnik, hogy alumínium.

Szóval a mágneses rögzítést furcsállom.... ;)

2019. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Éppen ezért nem is a rendszámot kell mágnesezni. Hanem a rendszám hátoldalára megy az egyik mágnes, a lökhárító belső felére a másik. Mindkettő kétoldalú ragasztóval felrakva, így a látható fényezés nem sérül. Komplett kit-eket lehet kapni erre a célra
2019. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:

OK., elfogadom. Na de ebben az esetben, ott a lehetőség, hogy bárki(!) megfogja a rendszámot, és elviszi.


Nem akarok vitatkozni, de van az a sebesség, amikor dobbantó, fekvőrendőr, kátyú, stb. utáni földet érésnél, egy mágnes ereje nem elegendő a rendszámot megtartani.

Szóval, számomra a mágnes nem tűnik egy stabil rögzítésnek.

2019. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!