Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme utcára az ezres...

Van értelme utcára az ezres sportmotoroknak?

Figyelt kérdés

Motoros ismerősöktől tanácsolták,hogy felesleges az ilyen nagy köbcentis gép,utcára egy 6 kilósat is nehezen lehet kihasználni.


Akkor mégis miben rejlik az ezresek népszerűsége?

A nyomatékukban?abban,h nem kell annyit kapcsolgatni?a hangjukban?vagy egyszerűen csak státuszszimbólum?


2010. júl. 2. 12:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Abban hogy elmondhasd ez egy ezres pl. gsxr 190 lóerővel meg 200 kg-al és uton ezeket nem lehet kihasználni apámnak van egy Sv1000s-e 120Le sporttúra de nem lehet kihasználni szarok az utak.
2010. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék gyorsaságit, de ha vennék akkormár S1000RR

200 paci :)

De mennék vele pályára

2010. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jó ha van némi tartalékod, márpedig az ezreseknek van. de lehethogy sok is kicsit. viszont ha nemcsak városba akarod használni, akkor úgy elmegy, de szerintem akkorse sportmotor. inkább valami naked bike, azzal túrákra is elmehetsz.
2010. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt ilyen nagymotorom, de remélem egyszer majd lesz:)

Ismerősök okosságait tudom csak elmondani, mert szerintem nekem bőven elég lenne utcára is és páylára is egy 600-as... azt mondják hogy a 600-asnak alu8l nagyon nincs ereje, nyomatéka, az 1000-nek pedig van, ezért könnyebben el lehet motorozgatni vele utcán. Hát nem tudom, halkan megjegyszem, hogy szerinteme gy hatszázast is ha 1-2ezerrel magasabb fordulattartományban használsz ugyanugy gyorsabb vagy a forgalomban mint az autósok:P

A másik pedig a megalománia :P Mert szerintem nem olyan hűhadesokkal drágább egy ezres, és akkor már miért ne?:P


Egyik távoli ismerősöm robogó után vett ( apu segítségével:) ) Egy Yamaha R1-est. Utcán csak egyesbe közlekedett vele :D Kapott hozzá pályanapot ott pedig nem ment még 5 kört se mert tök totálkárosra törte :P

2010. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

20 éve motorozok, 7 éve vagyok motorosrendőr. Ha az ésszerűség határait és a Kresz szabályait betartod, mindenkinek elég lenne egy 125ccm négyütemű motor:-)A viccet félretéve 1000 sportmotornak utcán nem sok értelme van, de leszögezném, szerintem egy 600ccm sportmotorral "könnyebb "elesni.Ugyanis egy 600-asnál állandóan arra vagy késztetve, hogy pörgesd minél nagyobb fordulaton, és nagyobb a kísértés(ha már elforgatom 9000 ig, akkor már elforgatom 15 000 ig...)Ez saját vélemény, lehet, hogy nem mindenki ért vele egyet.

A szolgálati motorom FJR 1300.Nem kellene kisebb egy ccm-el sem.

Saját célra (utcára) egy CBR 1100 XX-em van és egy CR 500-am.

2010. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk K1200-as BMW moci kéne, de az már csak azért mert szerelem :)

Amúgy meg képzeletbeli po"cshosszabító az, hogy 1000-es, nem 600. Ha vennék egyszer mocit, és nem lenne elég pénzem az 1.2-es BMW-re, akkor 600-asnál nagyobb nem is kéne! Bár inkább a túramotorokat szeretem amúgy is.

2010. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!