Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes E osztállyal valakine...

Mercedes E osztállyal valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Most nem a régebbi vagy a W211-esekre gondolok, hanem a faceliftes modellekre.

Tegyük fel egy 2010-es 1.8-as benzines Coupé lehet pénztemető 11.000 euróért?



2019. márc. 2. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek az újabb, 2005 utáni Mercik nagyon jók, megbízhatóságban is.
2019. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pupusz ***** válasza:
100%
Én nemrég adtam el az E350cdi-met. 2010-es volt. A szervizelése nem olcsó, ha komolyabb. Légrugó, lengőkarok, gátlók húzósabbak. A motorral nincs baj, a turbót fel lehet újítani. Km tuti nem annyi lesz benne, amennyi bele van írva. Csak, ha magyarországi, végig vezetett szervízkönyves, akkor ellenőrizhető. 1m-nak kell félretéve lennie, ha gond van vele. Elsősorban a futóművel, arra nem szeretnek költeni. A motor kimegy a világból. Ha vétel előtt elviszed egy komoly állapotfelmérésre merci szervízbe és kapsz egy hibalistát, árajánlatot, akkor nem érhet meglepetés. Enélkül meg ne vedd! Egyébként egy nagyon kényelmes, megbízható, szeretni való autó. Inkább a 3000 benzinest vedd, az 1,8 motor kicsi a 2t-s kasznihoz. Vagy a 350cdi-t. Az 1,8 motort taxisok veszik. Nem lehet nagy élvezet. A 3000cm3 pont megfelelő. Az sem egy rakéta amúgy. Azért adtam el, mert rá kellett volna költeni 2,5m-t. Inkább vettem egy újat.
2019. márc. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!