Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2107 re ráfér ez a...

Márkóatya kérdése:

Lada 2107 re ráfér ez a felni? Ha igen akkor milyen méretű gumival?

Figyelt kérdés

MAK 4X98 6X15 ET30 ICONA MATT 58.1

elvileg engedélyeztetni is lehet..

[link]



2019. márc. 3. 20:02
 1/5 D. Brasco ***** válasza:

Szegeny ladát elcsúfitani egy ilyen total tipusidegen felnivel.......

Tegyel rá 185/50 R15-ös gumit úgy még talán marad jártányi ereje az autonak!

2019. márc. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyne férne már rá! Nekem a nyári kerekeim 195/50 R15 felni azt hiszem 7J széles és még ültetve is van az autóm, vágva van a rúgóból.
2019. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

engedélyeztetésről valakinek tapasztalata?

hogy lehet ezt megindokolni,hogy miért akarok rá "ekkora" felnit rakni?

2019. márc. 4. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedélyeztetni reménytelen dolog. (Egyik ismerősöm tavaly nagyobb fékeket akart az autójára rakni, mert gyárilag elég gyenge a fékrendszer, és fél év levelezés meg hivatalba járkálás után sem jött neki össze a dolog, nem kapott rá átalakítási engedélyt. Pedig a jobb fékeknek még lenne is értelme. Ebből kiindulva szerintem halott ügy nagyobb kerekeket engedélyeztetni, még csak minimális esélyt sem látok arra hogy megadják rá.) Reménykedj benne hogy nem szúrják ki hogy 15-ös. Egyébként 14"-os még legális lenne, nem olyan nagy a különbség, nem kirívó egy Ladán a 15"-os felni. Felénk szinte minden Ladás ismerősöm 15"-os kerekekkel járt, egyiknek se szóltak közúti ellenőrzésnél, csak műszakira vitték egyel kisebb kerekekkel.
2019. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A Lada gyári kerék mérete ugye 13". Na már most. Nekem a nyári szettem 15-ös, a téli pedig 14-es, jelenleg ez van még alatta. Már számtalanszor megállítottak a rend alvó őrei, de a kerék miatt 1× sem szóltak!!!
2019. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!