Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől jöhet nyöszörgő hang,...

Mitől jöhet nyöszörgő hang, az autó hátulja felől?

Figyelt kérdés
A probléma a következő: Egy ideig (kb. 10-15 perc) megyek az autóval nincs semmi, akármilyen rossz úton is megyek. Aztán egyszer csak egy úthiba után nyöszörgő hang jön hátulról és utána nem is hagyja abba, minden kicsit nagyobb úthibánál nyöszörög. Csak az autó jobb hátsó része felől jön a hang. Eddig azt hittem, hogy a csomagtérből jön, de azon a részen szemlátomást minden rendben van (átnéztem, megmozgattam mindent, az ütközőket, a pótkereket stb..). Egyre inkább az az érzésem, hogy a futóműből jön a hang, viszont most volt az autó kötelező szervizben, ahol mindent rnedben találtak. Nem tudom mi lehet ez, de elég kellemetlen.

2019. márc. 4. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam a szilenteknek (PU) van hasonló hangja.

Szervizben jelezted ezt a hibát? Mert ha nem, akkor lehet csak messziről néztek rá a futómű alkatrészekre, és simán lehet hogy nem vettek észre semmilyen hibát.

2019. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 veterán vas ***** válasza:

Nem tudod egyszerre mozgatni az autót és keresni a hibát..

Vidd a rázatópadra, a szerelő az aknából azonnal megtalálja a nyöszörgést.

2019. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!