Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogositvany megszerzesenek a...

Jogositvany megszerzesenek a vegen jarok! Kresz elsore sikerult, eü vizsga is elsore semmi gond nem volt! Jött a vezetes! Ketto oktatot valtottam, most a harmadikkal 16 ora vezetesnel tartok!?

Figyelt kérdés
Azt mondta jol megy,jol vezetek,csak a fejemet forgassan tukroket nezzem! Vezetesi orak elejetol mostanaig eszmeletlenul panikolok kozben tudat alatt tudom hogy semmitol nem kell! (Szorongok,nem orommel varom a vezetesi orakat hanem kinlodva es panikolva),tudom hogyha meglesz a jogositvany akkor egy ko esik le a szivemrol,de addig hogy eljem tul?

2019. márc. 5. 12:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egy éve vezetsz és 16.órád? Mivaaan? Januárba kezdtem az egész jogsit kresz , elsősegély megvan és 10.óránál tartok
2019. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egy éve kezdted és 16 óránál jársz? Az nem túl jó. Milyen időközönként mész te vezetni?
2019. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 veterán vas ***** válasza:

Nem ismerjük a körülményeket, így nincs jogunk ítélkezni.

Viszont az elgondolkodtató, hogy saját bevallásod szerint:

-alig kezdtél el vezetni és már a harmadik oktató "használod"

-minden alkalommal kínlódva és pánikolva ülsz be az autóba

-nem az motivál, hogy megtanulj jól vezetni, hanem az, hogy minél hamarabb túl éld az egészet.......


Ne sértődj meg, de cseppet sem örülnék, ha ilyen mentalitású sofőr jönne velem szembe...... :(

2019. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezünk, de nem tesz jót a rutinjának az, hogy 2 évig csinálja a jogsiját, sok idő telhet el 2 alkalom között, kiesik a gyakorlatból. Ez is lehet probléma, hogy sokat "felejt", kedvét szegi emiatt, mert nem megy úgy neki.
2019. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. Köszönöm a tanácsokat,fejben dől el minden.Április-ban vizsgázom,25.óránál járok. 23. Vagyis a tegnapi napon voltak kisebb nagyobb hibáim mert kicsit dekoncentrált voltam,ezen a napon kívűl az összes órára lazán és görcsmentesen mentem. Panikszerű rohamaim elmúltak,tudtam aludni is :D heti 2x,3x járok/jártam vezetni,jövőhéten utolsó két alkalom és azután vizsga. 20. Óra környékén rájöttem , bárki aki a jogosítvány megszerzésével "szenved" hogy lazán,könnyedén de odafigyelve kell a forgalomban részt venni,az oktatóm esetleges szidása,b*megolását fel sem veszem,majd kijavítom a hibáimat.
2019. márc. 28. 08:00
 16/23 anonim ***** válasza:
Jó az irány , de ne feledd sose lehetsz dekoncentrált még ha fáradt is vagy hisz forgalomra és a körülötted lévő dolgokra figyelni kell. Hajrá !
2019. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Kerdezo vagyok! Sajnos megbuktam ma. 40. Percnel,lakott teruleten kivul nem tartottam megfelelo sebesseget eloztek folyamatosan és megteveszto iranyjelzest adtam egy utkeresztezodesnel ahol eppen engedtem at a gyalogosokat es jobbra index ugy maradt,egy szamomra elsobbseget elvezo utszakaszon kerulgettem autokat indexel jobbra balra bevallom hulyeseg volt mert ott nem kell iranyjelzes. Szerintetek ne adjam fel? eleg rosszul viselem most ezt az elso bukast. parkolas,y megfordulas ment elsore.
2019. ápr. 8. 18:58
 18/23 anonim ***** válasza:

Uh az kemény..

Mér adnád fel? Ne viccelj ember a hibáiból tanul , na meg amennyi pénzt gondolom már te is beletettél azt csak úgy kidobnád?

Nekem hétfőn lesz a vizsgám (ez az első)

2019. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem adom fel sosem adtam fel semmit,viszont magam alatt vagyok mert nem ugy jottek ossze a dolgok,de ugy vagyok vele ha elsore nem akkor masodjara vagy harmadjara menni fog, csak most megint szorongok picit... 😄
2019. ápr. 9. 08:38
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha mindenki feladná az első bukta után nem lennének dugók :)
2019. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!