Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ekkora elterjedtsége a használt és régi német autóknak? Audi, Volkswagen, BMW? Csak mert egy újabb Japán Nissan note, vagy egy Honda Jazz illetve még a Suzuki is, meg SZERINTEM a fiat-ból is kilehet fogni újabbakat, jobbakat.

Figyelt kérdés
Ráadásul a fent leírt modelleknek filléres a karbantartása, illetve az üzemanyag fogyasztásuk is alacsony, ellenben egy német szörnyel, amiben ki tudja, lehet akár 800.000 km is.... sőt, a legtöbben van is sajnos.
2019. márc. 6. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most biztos le fognak pontozni, de azért ilyen sok a német mert azt hiszik, hogy az a jó.... hogy az az igazi autó, hogy jobb mint a többi, közben meg szerintem nem.


Igaz nekem is németem van de nagyon öreg merci.

Ha ne adj isten összetörne vagy felrobbanna akkor tuti valami japán szívó benzinest vagy szintén öreg dízel németet vennék.

2019. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ezeket a lerúgott 4-500 ezer km-es gépeket tudják a kereskedők olcsón behozni, itthon meg 200 ezerrel megkíméltként eladni nagy haszonnal, mert a magyaremberbe beégett hogycsakanémet. Ennyi a történet.
2019. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
4-5 száz ezer?:D TUDOM, hogy annál még többel is szoktak behozni és tekerni. olyat is tudok,, hogy 600 ezer volt az autóban amikor megvették és 150 ezer amikor itthon volt....
2019. márc. 6. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Német ember nagy eséllyel német autót vesz és pár év után megteheti, hogy cseréli. Behozni meg onnan viszonylag egyszerű.


Magyar ember meg mindig azt nézte, hogyan vásárolhat minél kevesebb pénzből minél jobbat, ezért választ használt, de jó autót. És igen, nálunk akárhogy nézzük, megvan a maga presztízse az olasz, japán autókkal szemben, van alkatrész és relatív jól is néznek ki.


Amúgy szerintem egyre kevésbé jellemző a "németből hozott" technika, egyre több új, viszonylag új autót látok az utakon.

2019. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészt, mert Közép-Európában élek, fassznak vegyek japánt, mikor Németország itt van mellettünk? Ráadásul ők gyártják a legjobb autókat? Volt már jópár német autóm (is), csak el tudom dönteni mi a jó nekem.
2019. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mihez képest drágák. Nem védeni akarom ezt a BMW mániát például, de nem rég vettünk anyámnak egy Toyota Priust, na abban az alkatrészek is hasonló árban vannak már, mint a BMWben. Régi modelleket meg sokan azért választanak a német autóból, mert ahhoz lehet találni alkatrészeket még a roncstelepeken, mivel kb. hetetne visznek be összetörtet belőlük.
2019. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szolovjov ***** válasza:
28%
Szerintem azért mert az olasz ganéj, francia ganéj, a japán meg rohad és drága hozzá az alkatrész. Némethez van egy csomó utángyártott jó minőségű, megfizethető áron. A Suzukit meg nem is nevezném autónak, főleg mióta utaztam pár típusával.
2019. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na azért, Francia nem ganéj, csak abból se a lerúgott sz* példányokat kell megvenni. Szerintem egy HDI túléli a TDI-t...
2019. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

,, megfizethető áron"


Némethez? Megfizethető áron? Te melyik politikusnak vagy a gyereke, hogy neked azok az alkatrészárak megfizethetőek?

2019. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!