Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autófényezés? Bővebben lent.

Aweeeex kérdése:

Autófényezés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok,apróbb fényezési gondokat szeretnék megoldani úgymond házilag,a kérdésem az lenne,több helyen is sajnos felrepedt a fényezés,ahol gittelve lett az autó,van ahol elvált a fényezés,van ahol csak repedt a kérdés az lenne,hogyan állhatnék neki? valaki le tudná nekem irni a folyamatot?


Köszönöm előre is!!!


2019. márc. 6. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek neked apró hibák?

Én most szeretnék neked adni egy jó tanácsot,de rajtad múlik,hogy mit kezdesz vele.

Távol áll tőlem minden gúnyolódás.

Ha ezt megkérdezted és azt írod,hogy azt sem tudod hogyan kezdj neki,akkor ne is ,mert kizárt dolog,hogy elmondásos alapon te holnaptól olyan minőségben lefényezd,hogy az nagyon nagy jóindulattal is még elfogadható is legyen.Hidd el ezt tanulni kell gyakorlatban.Először az alapokat,majd a teknikát ellesni és csak lesni,csak utána élesben,hogy ha valamit elbsztál,de azt az elején,mikor még javítható,akkor a mestered kijavítsa.

Az a szép dolog ,mikor valaki neki lát otthon,szakértelem teljes hiányában.Bele fektet egy csomó időt,anyagköltséget,mert úgy gondolja,hogy ez neki simán menni fog.

Akkor jön a döbbenet,mikor ráébred,hogy ez sehogy sem lesz olyan,mint gondolta.Még neki sem tetszik,hát akkor másnak? Festőműhely nélkül egy garázsban ,egy kiváló szakember is csak alig elfogadható munkát tud végezni.Az udvaron meg pláne felejtős.

Ez után szokott jönni,hogy viszik a fényezőhöz kijavíttatni a hibákat és jön az alkudozás.

Akkor az,hogy amit te rámaszatoltál festéket le kell csiszolni,mert nem volt alatta előkészítve.A gyári fényezés a legjobb alap,de elő kell készíteni.Ez igényes és pepecs munkát kíván még kis felületeknél is.Nálad lesznek olyan elemek is,amit már csak telibe fújva lehet

esztétikusan,gazdaságosan javítani.

Elkezdtem írni a teendőket,de meggondoltam magam,mert a tiédet nem hinném,hogy te megtudnád csinálni a leírt hibák alapján és töröltem.Bocsánat ezért.

2019. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A műveletsort megtalálod a neten, elég sokan leírták már és sok videó is van róla. Annyit javaslok, hogy üvegszálas gittet használj, az nehezebben reped és válik le mint a hagyományos.
2019. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!