Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell vezérlést cserélni?

Kell vezérlést cserélni?

Figyelt kérdés

Adott egy 2007es 316 bmw.

Most volt olajcserén, aztmondta a szerelő, hogy egy tömítés elvan öregedve és félő, hogy emiatt összefojna az olaj meg a víz. Viszont aztmondta, hogy a tömítéssel együtt akkor már vezérlés csere is. Láncos a vezérlés, nem csörög, semmi hangja. Tényleg cserélni kell a vezérlést?

Köszi.

(Ui. Nő vagyok, szóval nem értek hozzá egy fikarcnyit sem.)



2019. márc. 6. 23:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Aztmondta a tömítésre, hogy kicsit szivárog.

Most aztmondja, hogy ő hallja, hogy csörög valami a motorban, vagy a vezérlés vagy a hidraulikatőke, azthiszem ezt mondta. Bár 2 éve azt is mondta, hogy kuplungcserés lesz az autó, más szerelő aztmondta semmi baja, úgyhogy lutri az egész.

2019. márc. 7. 09:54
 12/14 anonim ***** válasza:
4-es, hol is írtam, hogy ebben a láncos motorban folyt rá a láncra az olaj? Olvasni lehet tudsz, de az értő olvasás... és nem terjesztettem semmit, csak ugye ismét, az olvasás...
2019. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Beviz Elek ***** válasza:

Láncos motorról volt szó a kérdésben és ahhoz írtad.


Én sem írtam hogy naponta kellene cserélni. Ja, én az alsógatyára gondoltam.

2019. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hol is írtam, hogy ebben a láncos motorban folyt rá a láncra az olaj? Olvasni lehet tudsz, de az értő olvasás.


Jah bocs,azt hittem a kérdése válaszolsz....az értő olvasást meg inkább ne írd,mert úgy tűnik neked nem megy

2019. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!