Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Primarkba Bécsbe hogyan...

Ramosz14 kérdése:

Primarkba Bécsbe hogyan juthatunk el, miskolcról?

Figyelt kérdés

2019. márc. 7. 06:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Autóval.
2019. márc. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2019. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Autón kívül. :)
2019. márc. 7. 18:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Vonattal.
2019. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz közel 1000 km-t utazni egy ruhaboltért, úgy hogy egy útvonaltervezőt sem tudsz használni és még mi vagyunk a gyökerek? :)
2019. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen mert barátnőm el szeretne menni már oda régóta ,útvonal tervező nehogy azt hidd hogy olyan nagyon raj.Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor meg menj a szánalmas életedet dobd fel valamivel,mondjuk játssz a tűzzel a szénában és mérd le meddig bírod a közepên :)
2019. márc. 8. 11:16
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudok használni mindent,nem azzal van gond,olyat kérdezek aki volt már ott.Nem ilyen szánalmas idiótákat. :)
2019. márc. 8. 11:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"raj"

Na cigányék mennek hamis dócsegabbanáér'.

2019. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Vonattal Miskolcról Budapestre

Azt hiszem a Miskolci vonatok a Keletibe érkeznek, és a Bécsiek is onnan indulnak, szóval az egyik óránként (vagy kétóránként) induló Münchenig közlekedő Railjetre átszálltok.

Bécsben a hauptbahnhof-on (főpályaudvar) szálltok le, és ott vagy átszálltok az egyik helyi vonatra (S-bahn), aminek nem tudom a számát, mert még nem mentem vele, vagy metróval elmentek a Karlsplatz-ra, ott átszálltok a 4-es (zöld) metróra, és leszálltok a Längenfeldgasse megállón, ahol átszálltok a 6-os metróra, és elmentek a végállomasig (Siebenhirtem), ahol a buszvégállomásnál lesz egy SCS busz is, ami a SCS-be (Shopping City Süd-be, ami egy nagy pláza amiben van primark) visz 1 euróért/fő. Félóránként jár hétköznap, negyedóránként hétvégén. Van egy másik is a város ésaki részén, ahol még nem voltam szóval arról nem tudok nyilatkozni

2019. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első értelmes választ,látom nem csak gyerekek járnak ide :)
2019. márc. 10. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!