Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcról, Mezőkövesdre busszal?

Miskolcról, Mezőkövesdre busszal?

Figyelt kérdés
Miskolc búzatérről szeretnék busszal eljutni Mezőkövesdre. Menetrendet megnéztem online és ha minden igaz átszállás nélküli buszok mennek.Egy óra 15 perc az út.Azt szeretném kérdezni hogy ez távolsági busz,vagy sima sárga? 17 éves vagyok és még nem utaztam távolságin. Ha távolsági akkor a sofőrnél kell ugyanúgy megvenni a jegyet mint a sima buszon?

2017. aug. 4. 13:32
 1/3 anonim válasza:
Sofőrnél megveheted. :)
2017. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mezőkövesdre nagyon sok busz megy vannak közvetlen időzőjelbe mondom helyi buszok amik sok helyen megállnak, ezek a sima úgy mond sárga buszok, de több távolsági járat is érinti kövesdet amivel mehetsz, pl. egri, gyöngyösi, kecskeméti. Ezek távolsági buszok kevesebb helyen állnak meg ezekkel is mehetsz nyugodtan, de azzal számolnod kell bár ritka hogy némelyik járatra ami akár több 100km-ert is megtesz ha elfogy az ülőhely megteheti a sofőr hogy nem enged fel, mivel kövesdig mehetsz mással is.
2017. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2017. aug. 5. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!