Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul az autó?

Lightfeeder kérdése:

Miért nem indul az autó?

Figyelt kérdés
Injektorra gondoltunk, mivel benzint öntve bele indul. De vettünk rá egy bontott másikat, továbbra sem indul, ac tolja a benzint, valakinek valami ötlete esetleg? Suzuki swift 1.0 '97

2019. márc. 7. 19:02
 1/6 anonim válasza:
valami elromolhatott :D
2019. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az előző válaszolónak nagyon igaza van😂de viszont szerintem üzemanyag gond lehet bármit nem kapja a dolgot vagy azis nagyon előfordulthat hogy a gyertyák megadták mugukat
2019. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha öntök az injektorba benzint néhány mp-ig indul, ha lehúzom a benzincsövet gyújtásra nem tudom befogni a csövet olyan nyomással jön a benzin
2019. márc. 7. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyenek szárazok a gyertyák, aztán indítgasd. Majd nézd meg a gyertyát hogy benzines e.
2019. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Majatom ***** válasza:
Vagy előfordult az a nagyon ritka eset, hogy sikerült egy szintén rossz bontottat kifogni. Én is injektorra gondolok, de próbáld meg egy működő márkatárstól kölcsönkérni, nem jár nagy bontással a csere.
2019. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy úgy néz ki az injektor működik, viszont nem kap áramot. A biztosítékok viszont rendben vannak, keresek egy autóvillamossagit az lesz a legjobb
2019. márc. 10. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!