Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki-Swift 1.3 1997-es...

Suzuki-Swift 1.3 1997-es évjárat, lakatolásra volt szükség, elvittem a szerelőhöz, levették az aksi sarút, elkezdték az alját hegeszteni, viszont mikor vissza rakták aktiválódót az autó riasztója és nem indul az autó csak húzásra. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

gyújtás van, viszont végig villog elől a lámpa meg hátul, próbáltam már csak az egyik sarút levenni kis idő múlva vissza de amit vissza rakom villog és nem indul, aksit is kiszedtem már 2 óra múlva vissza de ugyan ez. Mi lehet a megoldás?

Gyújtás van, de nem lehet indítani, végig villog a lámpa, ja és amikor beugrasztom akkor is végig villog.. ha leállítom akkor is ugyan úgy csak húzásra indul... Mi lehet a baja?



2019. febr. 22. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az immobilizer aktív. Nincs hozzá nyomógombos távkapcsoló?
2019. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá!! hogyan tudom kikapcsolni???
2019. febr. 22. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!