Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B7 2. 0 T fsi beteges?

Audi A4 B7 2. 0 T fsi beteges?

Figyelt kérdés

Kérdés hogy mennyire beteges motor.

Jobb választás lehet e évi 5-10 ezer km re mint egy 3 ezres dízel? Gyorsulásra a benzines 5 tizeddel marad le 100-ig. Fogyasztásra meg a benzinesre kevesebbet ír egy kicsivel papír szerint.


2019. márc. 7. 20:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
211 lóerős 2 ezres benzinesre gondoltam
2019. márc. 7. 20:35
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni hogy nem városi használatra. Hétvégi hobbi autónak lenne.
2019. márc. 7. 20:57
 3/11 anonim ***** válasza:
hobbiautónak miért nem különlegeset veszel? A 2. TFSI-ről már megírtuk, hogy milyen bajai lehetnek. A Dízelről is írtunk. Mit szeretnél tudni még?
2019. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagy a dilemma sajnos.
2019. márc. 7. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Hobbiautónak csak hátsókerekest.
2019. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vagy összkerekes vagy első kerekest akarok, és ettől nívósabbat nem. Ettől drágább nem kell.
2019. márc. 7. 21:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem túl szerencsés. Amúgy te az vagy, aki korábban 1.8 turbósokat nézett? Most hogy írtad hogy hobbiautó inkább, akkor a 3.0 TDI helyett nyugodt szívvel tudom ajánlani a 3.2 FSI-t, sokkal problémamentesebb motor, és gyönyörű a hangja.
2019. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha hobbi autó a cél akkor a 3.0 dízelben örömödet biztos nem leled.És 2.0 benzinesben sem igazán.Az előttem lévő hozzászólásban említettek neked 3.2 benzin motort, ha ténylegesen hobbi autó a cél akkor én is inkább ezen a motoron gondolkoznék vagy ettől is nagyobb benzinesen...Egy 3.0 dízel vagy 2.0 benzines autó megvásárlásával csak egy másod autód lesz de nem hobbi autód.Ezekkel a motorokkal szerelt autóktól ne várj élmény szerű gyorsulást, mind kettőt vezettem már,jól megy mind kettő de messze vannak ezek az " élmény " meg " hobbi autó " kategóriától.Semmire nem akarlak rá beszélni de ezek az autók teljesen átlagos hétköznapi használatra szánt járművek, ha hobbi autót akarsz tényleg egy nagy benzinesen gondolkozz el.
2019. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
srácok, most írta, hogy 17 éves, olvassátok el:-)
2019. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem 17 vagyok, annyi idősen nem lenne rá pénzem 😁


Igen én kérdeztem az 1.8 turbósat is.


3.2-esből nincs választék kb. 2-3 darab van fent összesen, nagyobb motorral meg nincs. 2.7 és 3 ezres dízelből sincs eleresztve a kínálat de van mindig fent egy kettő amit elmennék megnézni. Nekem elég a 3 ezres nyújtotta teljesítmény bőven. 6.6 mp es gyorsulás az bőven sok közútra.

2019. márc. 8. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!