Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van benne "csoroság jelző"?

Van benne "csoroság jelző"?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan kérdésem volna, hogy egy opel astra f tipusú kocsiban van olyan vissza jelző ami jelzi, hogy már a végét járja a benzin ? Tudom az óra mutassa mennyi van benne,(Benzin kút ábra) de kíváncsi vagyok rá, hogy van-e a w1102-es tipusú óra csoportba ilyen mert sajnos ha tankolok bele 30 liter pl akkor is telinek észleli a kocsi a tankot tehát az 50-es rublikát eléri hol ott az óra már a piros rész felett volt 2-3 mm-el. A másik meg, hogy a 25-ös rublika alá ér a mutató akkor gyorsabban megy lejebb a mutató, de már más téma. Igazából az első érdekelne. Egyébként az óra csoport nem fordulat számmérős.

#Opel Astra F #csóróság jelző #üzemanyag szint vissza jelző
2019. márc. 7. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, de gyorsan meg tudod állapítani. Amikor a gyújtásra állítod a kulcsot, minden kijelző kigyullad a műszerfalon. Keresd a kis ábrát.
2019. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd ki a tankból a szintjelzőt és lehet hogy csak megkell egy kicsit takarítani az érintkezőt és már jól is fog mutatni.
2019. márc. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!