Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999-es évjáratú benzines...

1999-es évjáratú benzines Suzuki Swift 1.3 sedan motorjának melyik üzemanyag a jobb? Sima MOL EVO 95 benzin vagy az OMV MaxxMotion 95 benzin? Meghálálja ez a motor a jobb minőségű üzemanyagot?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Swiftnek szar ügy mit töltesz bele, csak minimum 92-es oktánszámú legyen. Az a motor elnyűhetetlen, ha normálisan használod.
2019. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Swift nem törődik ezzel, egy kérdése van :olommentes kisgazdám? Ha a válasz igen akkor jön a válasz : menjünk, ha elég a benzin még haza is tudsz jönni, ha nem szárik be az injektor :D , nem szokott ha cserélsz 100 ezer km alatt benyaszűrőt, ha nem akkor se biztos, hogy felfordul ,csak több rá az esély. De 1999-es boch injektor van benne, no pánik!


Szokott lenni Swiftes csoportba, hogy megitatja 100-,as benyával, max. drágább..

2019. márc. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
Semmi ertelme "premium" benzint tankolni,főleg nem egy swiftbe!
2019. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elkellene olvasni a kezelési utasítását és azt tankolni bele amit kell.
2019. márc. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, az autó saját útmutatójában benne van, hogy mit kell bele tankolni.

Én egyszer nem találtam, egy kúton (shell) segítettek és kikeresték, hogy mi lehet még jó bele. Van egy könyvük, amiben benne van minden infó, szerintem nyugodtan kérj tőlük tanácsot. :)

2019. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az OMV-t javaslom, és valószinüleg meghálálja a prémium benzint, a plusz adalékok miatt.
2019. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!