Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A spuri üzemanyag adalékot...

A spuri üzemanyag adalékot érdemes használni?

Figyelt kérdés
Hallottam erről a spuri adalékról,hogy tankolás előtt kell beönteni a tankba és hogy jó kenést ad meg kipucolja a kormot. Valaki használja/ta? érdemes 1-2 kezelésre vásárolni? ha igen hogy van a keverés arány nekem 55L-es a tankom.

2019. jan. 18. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Felesleges.
2019. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Remekül tisztítja a pénztárcát, mást nem.
2019. jan. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Semmi értelme.
2019. jan. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D. Brasco ***** válasza:
47%
Ha hiszel a placebóban még jobban is fog menni az auto ugy hogy kevesebbet fogyaszt
2019. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Főleg nem 1-2 "kezelésre". Most kicsit utánaolvastam, eléggé vegyesek a vélemények. Ezek alapján azt mondom, hogy nincs szignifikáns, egyértelműen mérhető, kimutatható pozitív hatása.
2019. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Én néha szoktam használni, abból az okból, hogy kicsit kipucolja a motort. Viszont igazság szerint fogalmam sincsen, hogy használ-e bármit is. Az biztos, hogy észrevehető teljesítménynövekedést meg fogyasztás csökkenést nem fog okozni. Valami minimális haszna egyébként biztosan van, de az más kérdés, hogy ez a haszon megmutatkozik-e bármiben is. Tehát, hogyha alapból jól karban van tartva az autó, akkor a spuri gyakorlatilag semmit nem tesz hozzá. Ha meg az ember nem foglalkozik az autóval, akkor nem a spuri fogja életben tartani.


Egyébként egy teli tankhoz kell, 1 palackot használni.

2019. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kanrob2 válasza:
79%
Szia. Kettő fajta van a piros meg a kék. Én a kéket használom lassa 10 000kmt megtéve autómmal. Skoda superb 1.9 diesel motor. Normál használatban van a gépjármű s már 300 000 felett az órában lévő kilóméter. Előírtak alapján töltöm mindíg az üzemanyaghoz. Az eredmény? Ha nem próbálom nem hiszem! Csendesebb s sokkal egyenletesebb motorjárás. A kipufogó kormos vége a lassan 10 000 km megtétele után vékony halványszürkévé változott. Az autó alacsony fordulatról is könnyen megindul, erölködés nélkül. S a fogyasztásom, ami alapból sem volt magas 7-8dl-el lett kevesebb. Itt fontos megjegyezni, hogy nem használom ki a többlet energiát, amit a spuri ad. Nekem mondhat bárki bármit! Hogy lökött vagy, meg csak placebó! Persze, az mi? A gyártó sem azt igéri, hogy belerakod s jön a csoda!!! Folyamatos használat mellett folyamatos a javulás. Nálam pluszba egr és kipufogószelep hibakód volt kiolvasva. Na, most már ezek a hibák ennyi km után nincsenek. Placebó, mi? A számitógép is placebózik, igaz? Hát nem. Az autómon kívűl használom láncfűrészbe, fűkaszákba, 2 illetve 4 ütemű gűnyírókba, valamint 2 ütemű motoros permetezőbe. Köszönik a technikák jól vannak. Könnyebben indúlnak, egyenletesebben szépen járnak s bitangul jól mennek. Élvezet velük dolgozni! Jaaaa és hogy ha ez olyan jó, akkor miért nincs ez benne a kútnál tankolt üzemanyagba? A válasz egyszerű! Nem éri meg. Jóhogy nem majd kevesebbet fognak fogyasztani az autók. Kevesebb üzemanyag fogyna. Hol marad a várt profit? Na de összegezve, amig lehet kapni én a pozitív tapasztalataim miatt mindíg, minden belsőégésű jármű és munkagépembe használni fogom.
2019. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 D. Brasco ***** válasza:
9%

7-es el mehetnél valami marketingesbek ezzel az ócska szar dumával........

"Itt fontos megjegyezni, hogy nem használom ki a többlet energiát, amit a spuri ad."


Többlet energia?!?!?köszönjük elég lesz...leülhetsz 1-es........

2019. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kanrob2 válasza:
80%
DBrasco: Gyere, nézd meg, próbáld ki!!! De a szavaim nem illik látatlanba kétségbe vonni! Tudom, hogy mindenki magábol indul ki.Marketing? A saját tapasztalatom. Leírtam mit tapasztaltam a kék spuritól. Ja, hogy a valakinek pozitív tapasztalata van az máris nem norma, idióta tanulatlan, műveletlen hülye??? Ja, hogy mindenki magából indul ki? Az más. Gondolom újat mondok azzal, hogy szép hazánkban nem a legjobb az üzemanyagok minősége. Ebben talán egyet értünk. És a jobb üzemanyagtól dinamikusabb is a gépjármű amit használunk. Akkor, hol itt a marketing? Svájc, Németorszád, Ausztria. Minőségibb az üzemanyag. Többet mész el az autóddal s jobban is húz. Próbáltad? Amennyiben nem, ne az 1eseket osztogasd. Az étel próbája azbevés! Jobb üzemanyag minőségibb autózás itthon is.
2019. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 D. Brasco ***** válasza:
0%
Ó jaj.....tudod mit,akkor használd továbbra is!Szép életet...........
2019. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!