Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Autót szeretnék vásárolni, kb 5-800 ezer forint között. Vidéken lakom, városban nem sokat használnám max havi 2-3 alkalommal. Mindenképpen benzinest szeretnék. VW Golf IV, Opel Astra G amiket főleg néztem,de szívesen fogadok más javaslatot is. Megmondom őszintén, szemezgettem a Renault Thaliával(bár az picit olcsóbb), Renault Megane-al is, viszont sok jót nem hallottam róluk..:/

Előre is köszönöm a segítséget!


2019. márc. 10. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik jó lehet a három említett közül - állapot függő.

A Meganra is ez vonatkozik, azzal a kitétellel, hogy a "kacsaseggű" inkább kerülendő, és egyik típusnál sem a "minél olcsóbb" legyen a szempont, hanem az állapot.

2019. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifejezetten jó Astra G-t és Golf IV-t is kapsz ebben a kategóriában ennyiért. Én inkább Golf-ot vennék, jobb autó, mint az Astra.
2019. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

A 3 közül én még Thaliát rohadtan nem láttam, múltkor a bontóban viszont láttam egy eléggé elrohadt G astrát, meg az utakon átlukadt küszöbös golf 4-eket.

Meg úgy tudom, a benzines Golfok, opelek eléggé hajlamosak az olajat enni valamiért. Már a 2000 utániak.

Nézzél inkább egy Totoját, azokkal aztán tényleg nincs baj.

2019. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengetek sub-kompakt/ kompakt auto van ebben az árban, de a Golf az egyik legjobb választás. Az akkori Hyundai, Kia olcsó, unalmas, a Mazda 3 kicsit sokat eszik meg szűk hátúl, a Civic az eléggé jó, de a belső nem a legjobb, a Corolla úgyszintén. A Nissan Almera az sem a legjobb. A Mazdához hasonlóan szűk és zajos. A francia autókat elég olcsó fenttartani de a belső nem valami minőségi és elég unalmasak, plusz az örök ellenségük az elektronika. Habár a C4es szerintem nagyon jól néz ki, kicsivel magasabra is tették a mércét mikor csinálták, de volt aval is egy pár gond. Bármennyire is szeretem az Alfákat, nem tudom ajánlani őket, mert nem biztos, hogy megnyered a lottót és jót kapsz el. A Fiatok, habár tágasak, unalmasak és olcsók, a rosz értelemben. Lanciakkal fogalmam sincs mi van, csak azt hogy senki se igazán veszi. A Subaruk meg Mitsubishik, a többi japán autóhoz hasonlóan, eléggé jók, de nem a legjobbak. A Volvók meg SAABok jó autók egy kis prémium feelingel. A Roverok, amik tulajdonképpen Hondák, gondolom azok sem rosszak és általában elég olcsók szoktak lenni. És elértünk a VAG autókhoz amik igazából szerintem a legjobbak ebben a kategoriában, vagyis a Leon, Octavia, A3, Golf. A másik autó talán amit még számításba kellene vegyél az a Focus. Nagyon sokat dicsérték annó.
2019. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, ment a zold kez mindenkinek!
2019. márc. 11. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!