Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Koreai autók? Mi a véleményetek?

Koreai autók? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom legtöbben a japán és német kocsikat szeretik,de tetszik az új hyundai i20 minden véleményt szívesen fogadok a koreai autókról mert nem igazán ismerem őket.
2019. márc. 10. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Teszkó gazdaságos japán gépek , 6-7 éve már . Anno gagyik voltak demkiforták magukat , igaz nincs teii velük a bontó árat sem tartják,. Egyik hiteles oldal a totalcar,ott van népìtélet .
2019. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Vannak olyan jok ha nem jobbak mint nemet tarsai

Nyilvan nem Mercedes premium szint de nemcis azzl egy arban van

Nekem nagyon tetszenek az I30-asok

2009-tol nagyot fejlodott minisegben a Hyundai/Kia

Kiforrrott konstrukciok bar en regi szivos benzinessel vennem avval kevesebb lehet a meglepetes hasznaltkent

2019. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt nem írtam be új autó 1.25 szívóbenzin amibe gondolkodok.Tudom nem versenykocsi de amire nekem kell elég lenne,inkább a megbízhatóság fő szempont.
2019. márc. 10. 22:06
 4/8 Legális Technocol ***** válasza:
Koreai autók ne tartanák az árukat? Egy francokat nem - egy 5 éves Hyundai i40 azonos felszereltséggel pont annyiba kerül, mint egy ugyanannyi idős Volkswagen Passat, pedig azért az kicsit magasabbról indult. A garancia meg magáért beszél. Egy kis késéssel, de pont ugyanúgy berobbantak az autópiacra is, mint ahogy a Samsunggal és LG-vel az elektronikai termékeknél.
2019. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megbizhatosaggal nem lesz gond. En hasznaltkent vettem egy 6 eves I30-at 1.6 automata valtos sima szivo benzines es mar egy eve szolgal hiba nelkul :) ugyanolyan megbizhato mint regen az ezres swiftem volt de legalabb ebbol orommel szallok ki meg nem teljesen a beka segge alatt van a magassaga a biztonsag erzetrol mem is beszelve
2019. márc. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
? Hasonlítsd 8-10 éves németekhez meg a 10 feletti típusokhoz . Megsúgom potom pénzért kapsz megkíméltebbet romokat fillérekért . Nem érdemes 5 évestől korosabbat venni , gari lejárt cserélni javítani kell aztán zuhan az åra piac meg telített . Sűrűn váltsàk a típusokat megalig van bontóba talán 12-15 éves kiadásokat találsz .
2019. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel a 2008 elotti autok gyenge minoseguek voltak igy persze hogy abbol nem sok van az utcakon de a kerdezo egy zsir uj autot akar venni ami mar jo minosegu es meg 5-7 ev mulva is lesz erteke
2019. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én ceedet vettem újan (2. gen)

1.6 szívó, kényelmes, jól össze van rakva, lehetőségekhez képest megy is. 130 felett már kicsit hangos.

megbízható kocsik, pláne motorikusan problémamentesek.

ár/érték arányban szerintem nagyon ott vannak.

2019. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!