Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a gumi még jó?

Ez a gumi még jó?

Figyelt kérdés
Eladtam tavaly az autóm és a nyári garnitúra gumikat anyáméknál hagytam mivel én panelban lakom. Most vettem “új” autót amire jó lenne ez a nyári gumi garnitúra le mentem anyámékhoz és látom, hogy 2 gumiból “kertet” csinált. Kipucoltam, hagytam kiszáradni, majd újra. Viszonylag tiszta már belülről. Szerintetek érdemes erre időt pocsékolni vagy ez a két gumi már menthetetlen?
2019. márc. 11. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja ettől, ha a mintája jó és a többbi is jó.
2019. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hagytam volna ott, ahol van, hamár úgyis találtak neki funkciót :-)

Sokat nem is árultál el a gumikról, pl mennyi idős, mennyire kopott, milyen minőségű, olcsó-drága, de azért én nem ástam volna ki, hogy menjen még egy, vagy két szezont... esetleg, ha több van még benne, és nem is olcsó.

2019. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Nem kellett kiásni. Simán csak a kert szélén volt és virág volt ültetve a gumi azért kellett, hogy a kutya ne ássa ki a virágot.

2. Szinte zsír új gumik voltak, még 500km-t se mentem velük.

Nem prémium márka, de nem is a legalja Tescoban kapható no name márka.

Hankook Kinergy 205/55 R16

2019. márc. 11. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Gumis megmondja, lehet szálszakadásos is épp most adtam oda szomszédnak a 120-as Skofa hagyatékát, egy 36 éves eredeti gumit ot vizsgázok, meglepően jó a szerkezet még fel is tették volna :), de a gumison múlik, nekem a Swiftre a 5 éves kerekeket nem tette fel, hiába ment kb 2000 km-t, nem vállalta. :/
2019. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 500 van benne akkor nyugodtan tedd fel.

Menetközben is éri annyi sár , víz és pocsolya is.

2019. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!