Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorháztető nyitása? Sziaszto...

Motorháztető nyitása? Sziasztok érdekes problémám adódott ma. Adott egy opel astra g aminek a motorháztetőjének a kinti nyitója a kezemben maradt. (az a műanyag nyelv) van esély rá hogy ki nyissa akárki szetbarmolàs nélkül vagy felejtős?

Figyelt kérdés
Sziasztok érdekes problémám adódott ma. Adott egy opel astra g aminek a motorháztetőjének a kinti nyitója a kezemben maradt. (az a műanyag nyelv) van esély rá hogy ki nyissa akárki szetbarmolàs nélkül vagy felejtős?

2019. márc. 12. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy meghajlított dróttal benyúlsz a rácson és meghúzod vele azt a kallantyút, amit a műanyag nyelv húzott volna.
2019. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam próbáltam is. A gond az hogy nem ismerem a szerkezet mozgását, és a hurkot hiába akasztottam rá és húztam meg nem működött. Ez a próbálkozás az alján volt felül pedig esélytelen hozzá férni... Sosem értettem ezt a megoldást szinte minden autónál olyan alànyúlós itt meg ez a németes megoldás elég vicces...
2019. márc. 12. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg keress facebookos csoportot ami opel astra g-vel foglalkozik.


Biztos van ilyen mert népszerű autó és ott biztosan van aki tud segíteni :)


Rá is kerestem, van ilyen csoport:

[link]


13e emberből tuti tudnak segíteni :)


Igaz adás vételi csoport de én is kérdeztem már adás-vételi csoportban és semmi baj nem volt belőle ha az ember illedelmesen teszi.

2019. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha eltort akkor a maradek reszt fogd meg egy fogoval. Ha egyben jott ki, akkor valami kamposzeruvel akaszd ki
2019. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így néz ki a kallantyú:


[link]


Ez alapján már látod hvá kell akasztani a drótot.

2019. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
# hová
2019. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!