Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E39 M-packethez lehet...

BMW E39 M-packethez lehet valahol új utángyártott karosszériaelemeket kapni?

Figyelt kérdés
Vezetőoldali ajtó érdekelne, meg csomagtérajtó sedanhoz. Ebayen kerestem, de ott csak ipari hulladék van, meg rozsdaboglya.

2019. márc. 12. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajtót, csomagtérfedelet nem fogsz hozzá találni utángyártottban.
2019. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz ócsó. De legalább van.
2019. márc. 12. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, az M -paket jelent-e különbséget az ajtónál és a csomagtér ajtónál.. de azt hiszem, inkább bontó a sanszos
2019. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor újat kell venni valószínű, mert mindegyik ugyanúgy rozsdásodik. Azt hiszem a csomagtérnél nincs különbség, de az ajtónál nem vagyok biztos.
2019. márc. 13. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:
én meg biztos vagyok benne. a küszöb lehet más, a visszapillantó is. De az ajtó biztosan nem.
2019. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, eddig én is azt hittem, hogy egy fajta autóhoz egy fajta ajtó létezik, bár ez nem BMW-s tapasztalat:

A kollégám hozott a vectrájára színben is egyező ajtót. Szépen be is tudta építeni, csak valamiért nem lehetett annyira kinyitni, mert facelift alőtti volt, az övé meg utáni vagy valami ilyesmit magyarázott, de nekem mint laikusnak fel sem tűnt.

2019. márc. 13. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!