Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yaris 1.4-hez (diesel)...

Toyota Yaris 1.4-hez (diesel) lehet valahol olyan adaptert vásárolni amivel usb-ről rá tudok kapcsolódni a rádióra?

Figyelt kérdés
Esetleg jack 3.5 csatlakozós?
2019. márc. 12. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam ilyenről. Vegyél bele USB-s rádió.

Pl:

[link]

2019. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondoltam. Ezek működhetnek egyáltalán vagy felejtsem el?

[link]

2019. márc. 12. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez kihangosító. Mire kell az USB? Ezen az sincs.
2019. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy van USB is rajta. Megpróbálhatod.
2019. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Usb ahhoz kellene, hogy pl pendrive-ot tudjak rákötni a rádióra, DE keresgéltem és ezt találtam ez elvileg bluetooth-os és rá lehet kötni a rádióra. Telefonnal szeretnék rácsatlakozni és zenét lejátszani, csak nem tudom érdemes-e ilyet abból a szempontból venni nehogy tönkrevágja az autó bizonyos elektromos rendszerét.
2019. márc. 12. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:

A leírás alapján az USB csak töltésre használható, tehát pendrive-ról nem tudsz zenét lejátszani. Telefonról BT-n keresztül lehetséges.

Ha nem valami drága fejegységed van, akkor érdemesebb lenne azt kicserélni. 20-22 ezerért már van USB+BT-fejegység. Ha nincs szükséged kihangosítóra, akkor kár lenne megvenni. Azt kétlem, hogy bármi kárt okozna, de ha mégis az mellett döntenél, akkor hozzáértő szerelje be.

2019. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Teljes fejegység nem szeretnék cserélni.
2019. márc. 13. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!