Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használhatom vagy trailert...

Használhatom vagy trailert kell hívnom?

Figyelt kérdés
Nos, egy Golf 6 1.6 90 lóvas autóról lenne szó. Kiment az egr szelepem,alapjáraton is néha befullad. A szervíz 50 km-re van tőlem. Elvihetem így is vagy trailert kellene hívnom?

2019. márc. 13. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát még a szervízig elgurulhatsz vele szerintem, de ennél a motornál kritikus esetben már előfordulhat, hogy be sem indul többet az EGR miatt.
2019. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megeshet hogy nem fog beindulni ha fél úton egyszer gondol egyet és lefullad. Én nem kockáztatnék, inkább tréler, de ha nem akarsz rá egy vagyont költeni akkor egy ismerősöddel vontassátok el az a legjobb, vagy vidd egy közeli szervizbe ha úgy látod értelmét. De ha a pénz nem akadály számodra inkább tréler ha tényélg nem akarod hogy több kár legyen benne.
2019. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!