Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tudnám szebbé tenni a...

Mivel tudnám szebbé tenni a motoromon a kifakult fekete műanyagokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fülelek. Nekem az autómon kellene ezt megtenni.
2010. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az autón egyszerűbb mivel más anyag!

Vannak ilyen polírozó folyadékok. Van közöttük egypár olyan ami hatásos! Megitatod vele az (nem durva anyagú) rongyot és azzal törlöd a kocsit! LÁTVÁNYOS AZ EREDMÉNY! :)

2010. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régebben foglalkoztam autók eladásával, vételével, akkor mi fáradt olajjal kentük be a fekete műanyag lökhárítót, ill egyéb szintén fekete műanyagból készült felületeket. (ajtókilincsek, ajtó szélén gumik, stb stb.)

nagyon szépen mutat egy ideig, amíg nem megy tele porral addig gyönyörű, arra pont jó volt hogy eladjuk vele a kocsit, hogy "jaj, de szép az autó"...

2010. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szilikonspray
2010. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Szilikon Spray vagy amit én tudok, hogy cipőre lehet kapni krémet, amivel, ha kicsit átkened, akkor vissza nyeri az eredeti színét... Na ugyan ez mehet a fekete kifakult műanyagra is.
2010. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!