Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha zombiapokalipszis lenne,...

Ha zombiapokalipszis lenne, milyen autót választanátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy autótelepen ér téged a zombiapokalipszis híre. Bármilyen autó kulcsát leakaszthatod, de egyedül vagy, ezért csak egy autó jön (tréler, vontatás kizárva). Milyen autót vinnél? Szempontok: európai alkatrész-ellátottság, üzemanyag fogyasztás, megbízhatóság, biztonság, sebesség, tágasság (akár aludni lehessen benne a családdal), stb. Írjátok meg milyen autóra esne a választásotok, és miért :)
2019. márc. 13. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Zombiapokalipszis biztos autót.
2019. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem felel meg minden kritériumodnak, de én egy Jeep Wrangler-t választanék. :-)
2019. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

KRAZ 255 nincs véletlen a telepen?

Vagy egy MAZ-357?

2019. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Maz-537*
2019. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Opel asta F kombi
2019. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A KRAZ-hoz annyit kérdezek, hogy a 100km-enkénti 50 literes fogyasztás nem gond szerinted? Illetve, hogy dízel! Benzinen elmenne alkohollal is, de dízelt hogyan etetsz ha elfogynak az üzemanyagkészletek?

Hasonló a kérdésem a Jeep-es válaszolóhoz, mondjuk abból benyás is van és jóval kevesebbet fogyaszt szóval ez lehet jó választás lenne :)

F-Astra: na vártam, hogy írják ezt vagy a Swiftet! Igénytelen takarékos autó, egy kombi Astrában még el is lehet férni akár cumókkal is, csak sajna az F-Astra és a Swift is hamar elrohadna, és egyik sem túl biztonságos.

Én leakasztanék egy Dustert 1.6os szívó benzines motorral, minél kevesebb extrával szerelve (ugyanakkor nem vennék ilyen autót alapból)

2019. márc. 13. 21:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Hummer-t. Hámmer jó:).
2019. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tarmac gőzkamion.

Minek szenvedjek a benzinnel?

Szimplán kap egy kis anyagot és negyvennel a világból kivisz.

2019. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de én biztos egy Honda CRF450 Dakart választanék. 1 főre kényelmes, keveset fogyaszt, megbízható, elmegy árkon bokron, jobban, mint akármelyik 4 kerekű társa. Illetve ha keresztbeállt az úton néhány jármű, akkor kényelmesen el tudok menni köztük, erdőbe is be lehet menni vele. Nyilván vannak hátrányai, de szerintem több az előnye, mint hátránya.


Most akkor egyedül vagyok, vagy családdal? Először ezt írod, majd azt. Ha családdal, akkor nyilván nem motort választanék. Esetleg valami patent állapotú Lada Nivát.

2019. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fiat Multipla, az annyira ronda hogy a zombik is megijednének tőle
2019. márc. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!