Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki IGNIS alternatívák?

Suzuki IGNIS alternatívák?

Figyelt kérdés
Jó öreg Ignisemet szeretném idén lecserélni.Milyen típust javasoltok?-elképzelesem: magas ülés pozíció,(öreg vagyok nehéz a kiszállás) 3 ajtós elég,.Amik nem játszanak: "új"
2019. márc. 15. 14:13
 1/3 A kérdező kommentje:
véletlenűl lezártam a kérdést.tehát ami nem játszik:"új"IGNIS,indiában készült autók,francia, olasz típusok.
2019. márc. 15. 14:15
 2/3 anonim ***** válasza:

SX4?

Nekem is es apamnak is az van evek ota annyi kulonbseggel hogy az ove 1.5 manualis az enyem 1.6 gs automata valtos

Kopo alkatreszeken kivul eddig nem kellett kolteni semmire pedig mar 3 eve megvan

Ugyanugy “nagy” mint az ignis, nyilvan nincs nagy csomagtartoja, de eleg komoly felszereltsegekkel elerheto

Az enyemben prldaul kulcs nelkuli bejutas illetve inditas van a tobbi sok hasznos extran kivul

2019. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ő még tetszik is,csak 90%-ban egyedűl használom, azért gondolkodom 3-ajtósban.
2019. márc. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!