Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hülyeség volt így tisztítani...

Hülyeség volt így tisztítani az autót?

Figyelt kérdés
Az üléseket próbáltam tisztítani, 10 liter mosószeres vízzel, majd 10 liter öblítőszeres vízzel. Szerintetek hülyeség volt? Mondjuk rengeteg mocsok látszódott a lavór alján, tehát ebből gondolom csak ért valamit.
2019. márc. 15. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Így a kép alapján ha jól látom nem volt hülyeség.
2019. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kivetted az üléseket?

Amúgy ha meg tudod szárítani őket, akkor nem volt hülyeség. Viszont ilyen időben van rá esély hogy bedohosodik. (Az előző autóm egyszer tavasszal eléggé beázott, még egy év múlva is lehetett az üléseken érezni azt a dohos szagot, pedig az első héten a meleg lakásban száradtak az üléseket, de az nem volt elég nekik.)

2019. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a hátsó ülésen észrevétlenül kifolyt egy liter tej. Nem volt mit tenni, hátsó ülőlap ki, még alatta a karosszéria is csurom tej volt. Azt kitöröltem, az ülést meg a kádban jó alaposan lezuhanyoztattam. Szerencsére nyár volt, pár nap alatt a szivacs is tökéletesen kiszáradt. Ment vissza az autóba. Ezek után semmit nem lehetett észrevenni a történtekből. Olyan volt mint új korában.

A te esetedben lehet nem a legjobb volt most sz időzítés. De ha beviszed radiátor mellé az ülést, talán meg tud száradni.

2019. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont erre való az autókozmetika, ott szakszerűen megcsinálják az ilyet és nem lesz dohos, és nem kell tüzet rakni a lakásban, hogy kiszárítsd a szétáztatott üléseket.

Két hete csináltattam meg kozmetikában, 1,5 nap alatt tökéletesen kiszáradt. Szag sem maradt és makulátlan tiszta lett

2019. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze nem csuromvíz volt, lavórba öntöttem a szereket, majd kefével átdörzsöltem a kárpitokat, utána átporszívóztam. 15 percig kicsit az autót is járattam, fűtés maxra valamennyire száradt.
2019. márc. 15. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáltam elképzelni, de nem sikerült... de ez a hülyeség már másoknak is eszébe jutott:

https://www.youtube.com/watch?v=4KuBXOPuRaw

2019. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!