Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan érdemes tankolni?

Hogyan érdemes tankolni?

Figyelt kérdés
Én mindig MOL evo plus dízelt töltök. Érdemes néha mást tölteni bele? Vagy tökmindegy?
2019. márc. 15. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Benzinesbe benzint, dízelbe dízelt.
2019. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
20%
Figyelj szerintem néha rakjál bele omw-n a drágábbik gázolajból mert injektoroknak/adagolónak eléggé jót tesz, kitisztítja a rendszert
2019. márc. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
28%
Előbbi voltam, Molnal kicsit szerintem rosszabb a minőség, sokáig vizes volt a gázolaj, volt hogy kamionba befagyott
2019. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Urban legendnek tökéeletes, föleg hogy a legtöbb kut egyhelyről kapja az üzemanyagot...
2019. márc. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Takumi ***** válasza:
22%
OMV prémiumok. Schwetchatból jön.
2019. márc. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Minden üzemanyag a moltól származik, annyi hogy minden kút a maga szája íze szerint ízesíti az üzemanyagait különböző adalékokkal.
2019. márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

Na összejött a sok mindenttudó ismét😂


Kérdezö köszönjük hogy megosztottad velünk mit és hol tankolsz.

A benzinkút címét esetleg elkérhetném?

Így meg tudnám pontosan mondani a tanker rendszámát is,amely odaszállította.

A kispolgár ott ßassza el,hogy napi 4-5 km-t száguldozik a dízellel mert az ugye sokkal ócsóbb.

Még egy jót nem fingott és bentvan a munkahelyén.

Ez az autó végítélete,nempedig hogy omw vagy mol.

2019. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Én korábban évekig csak Shell prémium gázolajat tankoltam. Elégedett voltam vele, leginkább ez kút esett útba, az áraik is jók voltak. Idéntől viszont olyan utalványt kaptam a munkáltatómtól (év végi prémium gyanánt), amit csak Molnál lehet beváltani. Így kénytelen vagyok már egy ideje Mol Evo Plust tankolni, ha nem akarom kidobni az utalványokat. Eleinte nem szívesen tankoltam ott, de a városi legendákkal ellentétben SEMMI különbséget nem veszek észre a Shell prémiumhoz képest. Se fogyasztásban, se motorhangban, se teljesítményben nincs az ég világon semmi változás.

Annak viszont nem látom semmi pozitívumát, értelmét, hogy csak úgy passzióból váltogasd hogy épp melyik kúthálózatnál tankolsz. Megteheted ha ehhez van kedved, de ha egy kúttal elégedett vagy, szerintem felesleges, előnyöd nem származik belőle.

A "kispolgáros, bélgázeregetős" eszmefuttatónak üzenem, hogy ha beindítom a dízel autómat, általában 240-250km megtétele előtt nem állítom le. Így használom 2012 óta és még nem hajlandó széthullani. De igazán köszönöm, hogy megosztotta ezt a hatalmas bölcsességét! :)

2019. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Ne hallgass a sok hülyére. Méghogy minden battáról jön.

Hidd csak azt, hogy a magasabb árért dűlőszelektált, kézi finomítású, palackos érlelésű gázolajat kapsz.



Aki a fagyásról írt: keverjen már nekem össze gázolajat vízzel, nem fog sikerülni. Nem keverednek, ennyit a befagyásról. Valószínűleg az okosba vett hulladék gázolajból kezdett kiválni a paraffin, attól dugult el a rendszer.

2019. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Takumi ***** válasza:
0%
Őszintén agyfasz amit a sok segg it lenyom. 24%hasznos??? Ostoba segg cafolj... Az omv prémium dízel és a 100maxxmotion Ausztriából jön. Sétálj be a kútra és kérdezd meg. Gyokerek
2019. márc. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!