Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó fenntartású kényelmes...

Olcsó fenntartású kényelmes autót tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Most egy Swiftem van, de hosszú úton fáj a hátam, de jó az a 5 literes fogyasztás viszont benzines autó párti vagyok, és jó érzés, hogy minden második bokorba találok hozzá olcsón alkatrészt, persze ha kell , mondjuk törődök is vele.


1 millió körül vennék autót vagyis háát 1.5m de átírás meg pajzs védelem és első szerviz bele lenne kalkulálva.


Városba lakok tehát bele van kalkulálva a ide-oda futkosás, de a hosszú autópályás utak is.


Ford Focus, Skoda Octávia, Toyota Avensis amik elsőre eszembe jutnak, népitéletet is olvasok, de valahogy nem jutok dűlőre.


Vagy egy TDi mondjuk egy 90 vagy egy 110 lóerős optimálisabb lenne?


Mindenképpen valami kultikusan megbízható autót szeretnék, mindenképp egyszerű szürke autót, nem kell a feltűnés, és 1 millió körül el sem várom. Lényeg a kényelem és az olcsó fenntartás.


2019. márc. 16. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Most mindenképpen városi szaladgálós benzines kell, vagy batár szedán, vagy TDi?


Én vennék egy Corsa-t, vagy Polot, valami 100-120 lóerő körüli benzinmotorral, a pajzs árát meg inkább jobban extrázott autóra fordítanám

2019. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nézesd meg a hátadat tesó,10 évig swifteltem de szuperkényelmes volt.

Szeged-Bp rengetegszer..

Annál csak az ml mercim kényelmesebb

2019. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pajzs az kell.


Igen, 130 kiló vagyok és 170 cm. Dagadt vagyok.


Pici kocsi már nem kell.

2019. márc. 16. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:

1 milliós autóra 250.000-es védelem? Te tudod...


#1

2019. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kis értékű autókat lopják vidéken mert ügye 'jó lesz vasba tesó. Lopástól és a rongálástól tart mindenki...
2019. márc. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!