Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik manapság olyan megbízh...

Létezik manapság olyan megbízható és olcsó fenntartású autó mint pl. : a 2002-es Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Ezek a régi swiftek elnyűhetetlenek és nagyon ritkán romlik el bennük valami, akkor is filléres a javítás. Van manapság hasonló megbizhatóságú jármú ami nem eszi meg az ember pénztárcáját?
2019. márc. 9. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Ne reménykedj. A 2010 után gyártott autó mind hulladék.

Tervezett avulás. Minek bírjon ki többet, ha úgyis újat vesznek. Ezek nem a kelet európai csóróknak készülnek.

Pontos statisztikák vannak arról, hogy mennyi időnként hány kilométerrel cserélnek autót azok akik meg tudják fizetni az új autót. És nem egyszer egy életben.

2019. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha használtban gondolkodsz, ezekkel a kikötésekkel, akkor én maradnék a Suzukinál, és néznék pl.2005-től gyártott Swifteket. Erősebb, biztonságosabb, modernebb mint az előtte lévő generációs Swiftek, viszont velük sem szokott probléma lenni. Mi 4 éve vettünk egyet, a generátorával volt gond (40ezer körül volt a javítása). Azóta lekopogom, nincs vele probléma. Ha figyelsz rá, kasztnid időben alvázvédelmezteted, akkor még azzal sem lesz baj egy darabig. Ignis is kicsivel modernebb, apám a gyárból hozta ki lassan 16 éve, azóta egyszer nem hagyott cserben, kopó alkatrészeken kívül semmi baja nem volt. Ezekhez sem drága az alkatrész.

Egy normálisabb ilyen Swift vagy Ignis közel egy millió körül mozognak.

Nálunk a Suzukik nálunk nagyon bejöttek. :)

2019. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
-1 nálunk :-)
2019. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Ezt már a környezetvédelmi és menetbiztonsági korlátozások nem teszik lehetővé manapság. Arra én is kíváncsi leszek mivel fogunk járni 10-15 év múlva, mert sajnos a mostani autókat már valóban nem hosszú távra tervezik.


Vagy úgy fog kinézni az utcai felhozatal, mint Kubában (30-40 éves autók), vagy kiütött részecskeszűrős, katalizátoros, egytömegű lendkerekessé alakított tákolmányok fognak gurulni A-ból B-be (több-kevesebb sikerrel), de legalább elmondható lesz róluk, hogy nem öreg autók.


Harmadik variáció, hogy ugrásszerűen megnövekszik a kereslet az elektromos autók iránt, és lehet azok bírni fogják a strapát. Max cserélni kell majd az akksit bennük, mint a régi iPhonokban. Meglátjuk :)

2019. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pdtdi 131 lovas motorok még jók, a Toyota illetve Prius, Honda ,Micu, jó választás lesz a jövőbe, vagy az új Suzukik. Mondjuk én ameddig ki nem vonják törvényileg a Swiftet, maradok annál, generátorommal épp most lesz valami bibi, de veszek bele újat, no panic :) , és nem érdekel ha lenéznek, nem én választottam a Swiftet a Swift választott engem.
2019. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Legális Technocol ***** válasza:
47%

A Swift semmivel sem volt megbízhatóbb, mint a kategóriatársai - s olcsóbbnak is csak azért volt olcsóbb ez a széria, mert itthon hegyekben volt fellelhető hozzá a bontott és utángyártott alkatrész.

A mostani szubkompakt autók esetén is pariban van a jelenlegi Swift generáció más gyártók kínálatával, azaz (a teljesség igénye nélkül): Kia Rio, Skoda Fabia, VW Polo, Ford Fiesta, Toyota Yaris, Opel Corsa, Peugeot 208, Citroen C3, Nissan Micra, Mazda 2, satöbbi.

2019. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nos, úgy gondolom, hogy a szívó benzines autók mellett teszem le a voksomat, mai is gyártanak még néhányat. De a fenntartási költségük biztosan nagyobb lesz a régi Swiftnél. Mazda, Toyota, Suzuki szerintem manapság is jó autókat gyárt. Viszont a tervezett elárulás egy hülyeség, rengeteg rendőrségi autópályán használt kocsi, 5-600 ezer kilométereket elmegy mindenféle hiba nélkül, a szervizelés a dolog titka, én úgy gondolom. Plusz ezek autók már modernebbek, biztonságosabbak, kevesebbet fogyasztanak. Valamit valamiért elv.
2019. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elárulás-elavulás
2019. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik!
2019. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!