Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.4 16v Renault Thalia-ban...

1.4 16v Renault Thalia-ban tényleg nehéz vezérlést cserélni? Ha igen akkor mi benne a nehéz? Páran azt mondták nincs elég hely ez igaz?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan szerelőnek, aki csak német autót szerel, annak nehéz lesz. Renault márkaszervizes szerelőnk 4 óra alatt kicserélte a vezérlést görgőkkel, vízpumpával, hűtőfolyadékkal együtt. A Thaliát még azért nem olyan szűkös motorterű, mint a nagyobb Renaultok, azok tényleg katasztrófák.
2019. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy képekkel telepakolt leírás.


Nekem 8V renault van, szerencsére.

Hely van benne bőven, csak a Renaultnak van egy olyan gyíkja, hogy nagyon idióta csavarokat szerelnek mindenhova, külső-belső torx, 16-18-as csavarfej, stb.

Szerelni semmivel sem rosszabb, mint bármilyen német vackot.

Sőt, elég masszív egy berendezés, én kellemesen csalódtam bennük.

Opelből szálltam át, és nagy levegőt vettem az opel után.

Nagyon utáltam már.

A francia autókat szidják, pedig a németek is tudnak akkora hulladékokat csinálni, hogy még egy tavria is jobb lehet némelyiknél.

2019. márc. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja hát a német alatt nem is az Opelt értettem :D Hanem VW termékek, BMW, Mercedes, azért szerelhetőség szempontjából jobban át vannak gondolva, bár ott is vannak szűkös motorterek.
2019. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!