Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia Logan, vagy Renault...

Dacia Logan, vagy Renault Thália? Melyiket vennének?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 10 évvel ezelőtt Thaliát vettünk újonnan. Nem bántuk meg, mert szerintem minőségibb autó, mint a vele egyidős Loganok, a beltere sokkal jobban bírja, konkrétan most sem hullott szét még benne semmi műanyag, és érzetre is sokkal jobb. Rozsda egy szem sincs rajta, pedig 90%-ban kint állt a szabadban, míg a 10 éves Loganok, hát, azok nem bírják. Ja, az ülése sokkal kényelmesebb, én voltam a Thaliával Németországban is oda-vissza (1250 km irányonként), nem is fájt a hátam. Míg a Loganban sehogy sem lehet ülni jól, 100 km-t alig bírnék ki. Cserében a Logan soookkal tágasabb, és ez fontos érv lehet. Ja, a Thaliát nem adnám 2 Loganért sem.
2019. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
daciat nem
2019. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Bru-Thalia, de ne sértődj meg, én magamnak inkább vennék egy régebbi, de magasabb kategóriás autót.
2019. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Osztom az előző véleményét, de ha mindenképp csak ebből a kettőből lehet választani akkor Thalia. Az indok egyszerű: Dacia-t soha...
2019. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

"Megy a Dacia az úton, találkozik a lócitrommal. Azt mondja a Dacia:

- Szia, én vagyok a román Renault, te ki vagy?

- Ha te Renault vagy, akkor én vagyok a francia krémes!"

2019. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Thaliat inkább venném, az 1. szériásból, de nem a békásat.
2019. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyire nem egyszerű a kérdés, semmi nem derül ki belőle, mennyi pénzed van, mire kellene egyáltalán az autó, mennyire lehet használt, stb. Thalából például már nincs új, Loganból viszont van, és meglepően jók is, nekem is MCV van, én bátran ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki egy tesztvezetésen, ha kíváncsi rá.

Pontosítanál a kérdésen? Köszi.

2019. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!