Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kék Audi, tényleg nehéz lesz...

Kék Audi, tényleg nehéz lesz eladni?

Figyelt kérdés

Épp (használt)autó vásárlásban vagyok. Kinéztem egy sötétkék (metál) Audit, ami mind a tulajdonságai, mind az ára alapján megfelel.

Eszembe jutott viszont, hogy egyszer egy autókhoz és az autópiachoz elvileg értő ember azt tanácsolta, ne vegyek kék Audit, mert nehéz lesz eladni. Fekete, fehér és szürke oké, de a kékkel nehéz dolgom lesz.

Ebben mennyi az igazság? Mármint tényleg csökkenti majd az eladási esélyeimet a színválasztás?


2019. márc. 17. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen audi meg melyik sötétkék amelyik már majdnem fekete?
2019. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mekkora hülyeség, nekem például az egyik kedvenc színem, minden autónak jól áll a sötétebb kék. Volt egy A4 Avantom, ilyen színben:


[link]


Egyik nap feltettem hahu-ra, rá két napra már megvolt a vevő, de közben mások is kerestek. És amíg nálam volt, sokan dicsérték, hogy milyen jól néz ki.

Magyarországon inkább a piros szín miatt vonakodik mindenki, mert a büszke heterók ezt buzzisnak tartják...

2019. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a szép kék autók :D Amikor autót kerestem többek között az is be volt állítva,hogy kék...4 hónap után rá kellett jönnöm,hogy ha a színhez is ragaszkodok akkor hosszú évekig nem lesz másik autóm.
2019. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyire ökörséget, hogy tud valaki kérdezni mégis?
2019. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!