Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto vasarlas elott allok...

Auto vasarlas elott allok kiszemeletem egy audi a4 avant b6 1.8t (150le) velemeny? Johet hideg meleg! Esetleg valami jo turbo benzines autot tudnatok ajanlani? Maximum 1.7 millioig.

Figyelt kérdés
2019. márc. 18. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ez a legjobb turbó benzines autó. Illetve motor. Persze van még, de ez a leggyakoribb.
2019. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te akartad. A rossz: Ciki már ez a használt német prémium imádat. Úgy vagyok ezzel, hogy inkább a bankszámla egyenlegem nagy, nem az autóm.

A jó: Annak az 1.8t motornak jó híre van. Skodri Superbben találkoztam vele és nem volt kellemetlen vezetni. Étvágya azért van.

2019. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ízléses választás, a B6 Avant nagyon időtálló, szép forma szerintem, az egynyolcturbó meg nagyon jó motor. 1,7 milláért már patika állapotút kell találj.
2019. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2019. márc. 18. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!