Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az elektromos autók elleni...

Az elektromos autók elleni leggyakoribb kifogás, hogy télen, hidegben, jelentősen csökken a hatótávolságuk. Miért van akkor az, hogy az legtöbb elektromos autót Norvégiában, Izlandon és Svédországban adják el?

Figyelt kérdés
[link]

2019. márc. 20. 10:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne 10 millám elektromos autóra, vennék belőle egy Mazda RX8-at, és teljesen felújítanám, mellette meg járnék a mostani kis autómmal.
2019. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn Svédországban élek és a munkahelyemen van 5 elektromos autó. Naponta max 100 km-t megyünk velük. Amúgy állami a cég. Itt mindenki a környezetvédelemre törekszik, ezért szimpatikus az elektromos autó. Rádasásul nem volt kis költség a Volvókat tankolni. Az áram itt nem vészesen drága és a cég is állami tulajdonú, igy szerintem jobban megéri. Nekünk a munkába ezekre a rövid távokra nagyon jó, én személy szerint szeretem. Igaz, hogy télen többet fogyaszt, de mondjuk naponta többször van lehetöségünk rátölteni. Az is igaz, hogy nem egy terep autó, amire szintén szükségünk van, de ahhoz meg van más, erre a célra valónk.
2019. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!