Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyik napról a másikra nagyon...

Egyik napról a másikra nagyon elkezdett füstölni az autó?

Figyelt kérdés

Típus.

Peugeot 206 1.9d 2000

Rendszeres szervízt kap. Új olaj,szűrők..stb.

Munkából haza érve lettem figyelmes,hogy az autó kipufogójából szokatlanul és jóval több füst" távozik. Oly annyira,hogy ahogy beáltam a garázsba alig láttam valamit a füsttől. Nem fekete hanem szürkés fehér? Reggel újra próbáltam 1-2 percig alig látni,de indulás után kegyetlenül füstölt. Nem is használom mert félek nagyobb kárt okozok neki. Sajnos a szerelő a héten nem ér rá,ezért fordulok hozzátok,hogy mi lehet a baja,hogy képbe legyek. Hengerfej tömítés szált el? Vagy hengerfej repedt? Esetleg valami más ? Kérdésekre szívesen válaszolok és a segítséget előre is köszönöm szépen.



2019. márc. 20. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Az autónak ereje van. Olaj tisztának tűnik. Beöntő is. A víz tartályba látok pici habot"?
2019. márc. 20. 15:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Egr szelep mikor volt takarítva? Nekem az volt a baja.
2019. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

EGR szelep hiba miatt már nekem is füstölt az autó


Ez olyan 40 - 60 ezres tétel

2019. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tessék itt van, de én először kitakarítanám ami rajta van.

[link]

2019. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hűtőt,tartályt,csöveket...stb át tisztítottam vízzel. Tiszta. Lehet hülyeség,de amikor nem tettem még fel a hűtővíz tartály fedelet nem füstölt,miután rá tettem füstölt. Lehet csak véletlen,nem tudom. Az amióta nálam van(fél év) még nem volt tisztítva.
2019. márc. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!