Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy két sávos úton elmentem...

Egy két sávos úton elmentem pár autó között előre motorral. Egy autós aki legelol volt és megelőztem elkezdett dudalgatni és gyorsulgatni mögöttem?

Figyelt kérdés
A kresz szerint 2 savos úton el lehet menni az autok szerint tudtommal. Nem értem Miert volt felháborodva. Köszönöm segitsegeteket, nem ertem ezt a helyzetet. (Eloszor mentem el az autok között, nagyon lassan óvatosan figyeltem hogy nehogy hozzáérjek bármelyikhez.
2018. jún. 6. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szlalomoztál a mozgó autók között?

A lényegről nem számoltál be, de gyanús, hogy megszegtél néhány fontos szabályt. (párhuzamos közlekedés, elözés)

Álló kocsisor mellett lehet a piros jelzés ideje alatt előre gurulni, de azt is csak akkor, ha a feltételek adottak, biztonságosan végrehajtható.

2018. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen kicsit hiányos volt a leirásom. Piros lámpánál csak egyenesen körülbelül 2-2 autot a 2 oldalon előztem meg.
2018. jún. 6. 18:04
 3/5 A kérdező kommentje:
És még a piros lámpánál is dudált amint elindultam akkor kezdett közeledni hozzám. Lassított és egy nagy gázzal akadt ijesztegetni szerintem. Tudom, hogy nem számít sokat, de egy 335i BMW volt legújabbak közül.
2018. jún. 6. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Álló autókat nem előzünk, hanem kikerüljük.

A bmw-s pedig személyiségzavaros volt cezaromániával cizellálva. Nem tehetsz semmit.

2018. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítségeteket!
2018. jún. 6. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!