Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátor rögzítés autóban?!

Akkumulátor rögzítés autóban?!

Figyelt kérdés

Vittem esedékes műszaki vizsgára az autómat és olyan probléma volt vele hogy hiányzik az akkumulátor rögzítés.

Benne van a műanyag dobozában rá van pattintva ahogy kell de a vizsgabiztos szerint kell a doboz alatt lennie egy rögzítőnek vagy lefogatónak ami japán kocsiknál egy "pánt" szokott lenni.Így írta körül.

Ezt pótoljam és akkor átmegy a vizsgán.Mondom jó...de sehol se találok ilyen rögzítő lemezt vagy pántot.

Hol találok ilyen alkatrészt ?

Az autó: Mazda 3 1.6 CDTE 2003



2019. márc. 21. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Használtan vett autómban nálam se volt lerögzítve az akku. Ennél egy kis lemezke van, ami az akku alját fogja, lecsavarozva. Érdekes, hogy műszakin nem szóltak érte, Gondolom külön nem nézték. Nekem is évek elteltével tünt fel. De engem zavart. Bontóban vettem hozzá valót 500Ft-ért.
2019. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz.írtam privátot ha nem baj.
2019. márc. 21. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen rögzítésnek kellene lennie benne, ha stimmel az évjárat:


https://www.youtube.com/watch?v=0obfm9EYjcE

2019. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már csak azt nem értem eddig miért mentem át vele műszakin..és hogy miért nem szóltak hogy kellene egy ilyen alkatrész az autóba.
2019. márc. 22. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!