Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyelore kis motorral (50ccm)...

Egyelore kis motorral (50ccm) kezdenek motorozni, viszont nezegettem mar borruhakat. Nagyon hulyen nezne ki, ha egy kis motorra borruhat vennek fel? Koszonom elore is a valaszokat!

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Fő a biztonság, negyven- ötven mellett is meg lehet halni. Bár ezeken a motorokon bőrruhában valszeg kiröhögnének.

Akkor már 125 vagy 250re rakd le..

Ha van B jogsid, akkor nem tart sokból

2019. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 50es supermoton full protektoros szettbe szoktam menni. Távolról meg se mondják hogy csak 50es, nyáron sokszor integettek a lányok is :)
2019. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, valszeg hülyén nézne ki, de egyrészt kit érdekel, ha biztonságos? Másrészről felesleges magadat bőr ruhával szivatni, főleg ha overál :D mert egy jó kis cordura dzseki sokkal kényelmesebb mindennapos használatra, alulra sima utcai gatya amire ráveszel egy memóriahabos térdvédőt, ha gondolod még motoros cipőt vagy bakancsot is vehetsz, sokféle van, ami utcai cipőnek néz ki. Műanyag crossos térdvédőt ne vegyél, mert hideg, összekarcolja a tankot, nehezebb tárolni és nem olyan kényelmes mint pl. egy Asesso. Így ha leveszed a kabátot meg a térdvédőt kényelmesen vagy egész nap, mintha nem is motorról szálltál volna le.
2019. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, de minek. A bőr nem praktikus ilyen motorhoz. Ha egyrészesre gondolsz. Pályázásra van elsősorban, hétköznapi használatra olyan, mint egy Hummer belvárosi ingázáshoz.
2019. márc. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert tök értelmetlen, egy 50ccm re bőven elég egy textil is, és praktikusabb, olcsobb is.
2019. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:

Valóban hülyeség lenne. A bőr ruha nehéz és merev. Nekem sixgear evo van, sok helyen perforált de így is elég merev meg súlya is megvan,illetve egy zseb van ezeknél.

cipőt felveszed hozzá hülyén áll illetve oda az ok is amiért bőr ruha kell (biztonság). Tehát csizma kell hozzá. Abban meg nem valami kényelmes sétálgatni.

én is inkább azt javaslom hogy vegyél egy komolyabb cordura cuccot.

az bőven megteszi, sok nagy motoros is azt használ. Bőrt mi nakedesek meg gyorsaságisok használunk inkább azért mert nagyobb sebességű esésnél jobban tudunk csúszni az aszfalton bőrruhával. Kisebb tempóhoz bőven jó a komolyabb cordura.

2019. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!