Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motornak egy 450ccm enduro?

Első motornak egy 450ccm enduro?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, mindig is akartam venni egy ilyen nagymotort, ezért is vettem pár éve egy simsont, elég sokat használtam, azért hogy megtanuljuk motorozni. Most itt vagyok, szeretnék venni egy kawasaki klx 450r endurot. Ez kb 50le. Kicsit nagynak érzem. Ezért még benne van a pakliban a klx 250. Olvastam hogy ez kezdő motornak elég jó, levan elvileg fojtva. Ez kb 22le. Szerintetek ha elég óvatosan kezdek el vele közlekedni, akkor lehetséges hogy megtanulok vele biztonságba közleledni? Mit gondoltok, sok lenne elsőre a 450? Vagy kezdésnek jo a 250, és utána esetleg válthatok? Amugy elég vékony vagyok, kb 60kg. Milyen nehéz ezeket megtartani, tolni,felvenni ha eldől?
2019. márc. 22. 20:02
 1/2 dirtboy ***** válasza:

Én simán vállalnám.

15lóerőssel tanultam azalapokat terepen, használtam 3 évig, aztán több év szünet, 77lóval jogsiztam most 125lovat kezelek,de a súly szokatlanabb mint az hogy hány lóerő van.

egy 450est simán beválalnék,meg lehet azt szokni szerintem elég hamar.

2019. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán beválalható a 450-es.A 250-est hamar kinőlnéd.
2019. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!