Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is nevetségesek...

Szerintetek is nevetségesek az ilyen motorok?

Figyelt kérdés

Tegnap megyek 90el pályán (vontattam), hátam mögött megjelenik egy r6 osra hajazó "sport motor", kiáll előzni, alig birt elmenni melettem, valami 80 vagy max 125 ös lehetett, végsebesség kb 100, az ez éles robogos hang, a pórszívomnak is sportosabb a hangja, srác bedölve a szélvédő mögé...nem akarok megsérteni senkit, de ez tipikus hülyegyerek volt, 3 sáv, forgalmas szakasz, jobb oldalon előzte a középső sávon haladókat,...akkor már inkább robogozzon, és várja meg méltosággal azt a kórt amikor felülhet rendes motorra.

Tiszta vicc, én rá nem ülnék ilyenre.



2019. márc. 23. 07:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

A kérdezőnek:


"Az autópályán tilos vontatni, sőt, autóúton is. A vontatás megengedett legnagyobb sebessége 40 km/óra, vagyis amúgy is kevesebb, mint a járművektől önerőből elvárt sebesség (60 km/h) ezeken az utakon. Persze megeshet, hogy autópályán vagy autóúton rohad le valaki, ilyenkor a legközelebbi lehajtóig szabad csupán elvontatni, és le kell hajtani onnan. Persze lehet azt mondani a rendőrnek, hogy csak most rohadtunk le, és nem nyolcvan kilométerrel odébb, ám ma már elég jól bekamerázták a pályákat."


Gratulálok.

2019. márc. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Sok nyelvtanár, az utánfutóval mit teszünk ha nem vontatjuk? Húzzuk? Valaki linkeljem már be egy hivatalos leírást, ahol a húzást hasznják az utánfutó vontatására
2019. márc. 23. 09:11
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

utánfutóval autópályán 80

lakott területen kívül egyéb úton 70


[link]

2019. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mondtam már, hogy Németó.ban volt és "100kmh Genehmigung"-ja volt az utánfutónak, tehát 100al mehetek autópályán! De mi köze ennek a kérdéshez, kérdeztem valamit, erre csak trollok válaszolnak, ha nincs mit hozzászolj minek irsz?!
2019. márc. 23. 11:27
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
#13: mesélj még, hogyan befolyásolja a magyar kresz a németországi közlekedési szabályokat.
2019. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ki beszélt magyar kresszről?
2019. márc. 23. 12:59
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is nevetségesek az ilyen motorok.


Remélem kielégítő választ adtam a kérdésedre.

2019. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bazzeg, akadjatok már le arról, hogy mit mikor, hogyan vontatott, ráadásul nem is itthon :D Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem semmi gond ezekkel a motorokkal, a használója teszi magát nevetségessé.
2019. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!