Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha már megvannak a kocsi...

Ha már megvannak a kocsi magyar okmányai, valahogy lehetne B típusú rendszámtáblát igényelni hátra?

Figyelt kérdés
Hátulra szeretnék B típ. rendszámot, már megvettem az Usa lököst hátra de nem tudom hogy lehetséges lenne-e igényelni a kisebb rendszámot.
2019. márc. 24. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
El kell vinni a kocsit a KPM-hez, miután felraktad az új lököst. Megcsinálják a szemlét, megállapítják hogy az A rendszám nem fér el, adnak egy műszaki adatlapot, azzal mehetsz az okmányirodába. Én múlt héten hoztam el a kis rendszámomat, igaz nekem előre kellett, de a lényeget tekintve ez mindegy, az ügymenet ugyanaz.
2019. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehàt nem baj, ha alapvetően már A típusú rendszám van az autón?
2019. márc. 24. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is elől-hátul “A” rendszámmal adtak át az autót, csak nem tetszett úgy.
2019. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!